Компанія «Вендор-Строй» має в своєму арсеналі широкий спектр будівельних матеріалів, що дає можливість забезпечити наших клієнтів практично всім необхідним для будівництва. Співробітники компанії є фахівцями в галузі будівельних матеріалів, що забезпечує наших клієнтів якісними консультаційними роботами, а система менеджменту дозволяє виконати замовлення «до дверей».

Компанія «Вендор-Строй» має партнерські відносини з провідними виробниками будівельних матеріалів України, що забезпечує лояльність цінової політики компанії і не маловажний момент у роботі як наявність товару. Щільне співробітництво компанії «Вендор-Строй» з виробниками дає можливість регулярно проводити акції для клієнтів по всьому товарному ряду. При виборі своїх партнерів компанія «Вендор-Строй» керується такими критеріями як: якість товару його безпеку та екологічні властивості. Тому весь товар поставляється компанією супроводжується сертифікатами і паспортами якості. Фахівці нашої компанії постійно вивчають потреби і тенденції будівельного ринку, пропонуючи до продажу найбільш затребувані будівельні матеріали: газоблоки, керамічні блоки, рядовий цегла (повнотіла, пустотіла, подвійний та ін.), Пиломатеріали, ЗБВ вироби, а також клінкерна цегла і облицювальна цегла.

За час роботи на будівельному ринку України компанія «Вендор-Строй» накопичила достатньо досвіду для обслуговування не тільки приватного забудовника, але і гігантів містобудування. Система логістики компанії дозволяє забезпечити доставку товару по всій території України в обумовлені строки. Товарний запас компанії дозволяє забезпечити потреби наших клієнтів навіть у сезон, коли попит перевищує пропозицію. У комплексі наша компанія забезпечує безперебійну і стабільну роботу Ваших будівельних майданчиків. Маючи високі вимоги до себе і своєї репутації, у свою чергу ми від наших партнерів вимагаємо сумлінного ведення бізнесу.

Наповнення сайту постійно розширюється інформацією корисною при будівництві. Ціни на сайті можуть бути більше або менше зазначених на сайті і формуються індивідуально для кожного. Фактори що впливають на ціну: товар (виробник, розмір, колір і т.д.), точна кількість, адресу доставки (населений пункт, вулиця і т.д.), вимоги по транспорту (коротка машина, маніпулятор, радянська машина, самовивіз і т.д.) та ін .. Не відриваючись від своїх справ, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і згідно каталогу товарів узгодити всі умови поставки оформити замовлення отримавши індивідуальне цінову пропозицію.

Купити газоблок, цегла, ЗБВ вироби, пиломатеріали або інші матеріали необхідні при будівництві Вашого вогнища не так складно адже наповнення ринку будматеріалів досить широко і конкурентно. Питання якісного матеріалу і сумлінного ставлення до роботи це ті пріоритети, які компанія «Вендор-Строй» ставить перед собою в першу чергу. Тому нам приємно, коли телефонують наші клієнти і говорять що друг рекомендував звернеться саме до нас.

Ми роботи не боїмося, бо про все домовимося.

З повагою, колектив компанії «Вендор-Строй».