При благоустрої території вашої ділянки, кафе, магазину, парковки або інших місць з підвищеною прохідністю і під відкритим небом, є кілька варіантів як облагородити. Можна закатати майданчик асфальтом, залити бетонну стяжку, або укласти тротуарну плитку і в підсумку отримати переваги краще, ніж у перших двох варіантах. При укладанні тротуарної плитки, Ви отримаєте наступні переваги в порівнянні з асфальтним покриттям і бетонною стяжкою:

- При правильній технології укладання тротуарної плитки на дренажній основі на території не залишиться калюж після дощу, так як в місцях з'єднання вона пропускає воду.

- У спекотну літню погоду тротуарна плитка не стає пластичною як асфальт і не випаровує ніяких шкідливих для здоров'я речовин.

- Тротуарна плитка добре ефективно гармонує з зеленими зонами, насадженнями, з газонами, клумбами, садовими доріжками та іншими елементами благоустрою.

- З тротуарної плитки можна викласти неповторний і оригінальний орнамент самої сміливої дизайнерської думки, чого не скажеш про асфальтному або бетонному покритті.

- Різноманітність форм тротуарної плитки яку можливо комбінувати між собою, і широка колірна гамма і ціна тротуарної плитки дуже різна, що дає можливість задовольнити потреби широкого спектру споживача.

- Вся тротуарна плитка, що виготовляється не кустарним виробництвом, а на великих підприємствах, таких як Ковальська, Авеню, Мандарин, Экоплитка, Керамейя і деякі інші, супроводжується сертифікатами та паспортами якості, які підтверджують екологічність та безпечність виробу.

- Якісна тротуарна плитка при правильному укладанні має набагато більший строк експлуатації ніж асфальт і зберігає свої властивості до 15 і більше років.

- Тротуарна плитка добре демонтується, що дає можливість перекласти її повторно або зробити заміну тротуарної плитки невеликими ділянками і елементами, що робить ремонт ділянки малостоящим.

На нашому сайті розміщений великий асортимент тротуарної плитки в якій використовується кілька технологій виробництва:

- Вібропресування тротуарна плитка виробляється з великою міцністю і стійкістю до різних погодних умов від низьких до високих і від вологих до сухим.

- Дробеструение тротуарної плитки, робиться для того щоб тротуарна плитка придбала шорсткість що позбавляє від ковзання по ній в зимовий період і купується бархатистий ефект і схожість зі справжнім каменеем. А робиться це сталевим дробом і мінералами чорного і білого кольору.

- Штучне старіння тротуарної плитки робиться для отримання вінтажного стилю, що дає можливість використовувати її в різних екстер'єрах. А робиться це в схожому на пральну машину механізмі, де в барабан закладається готова тротуарна плитка і обертається. У підсумку на кутах плитки утворюються відколи, схожі з тими що тротуарна плитка отримує після тривалих років використання але без втрати своїх характеристик.

- Колор-мікс бруківка-це неповторний хаотичний малюнок на виробі, який виходить завдяки змішуванню бетонів різних кольорів. Кожна тротуарна плитка з серії Колор-Мікс має індивідуальний і неповторний малюнок, а разом вони формують оригінальний природний візерунок, який може підкреслити будь-найсміливіший архітектурний стиль, особливо з застосуванням природних матеріалів.

При використанні тротуарної плитки правильної товщини, Ви зможете створити території для проїзду транспорту різних класів, пішохідні зони, доріжки і майданчики на Вашій ділянці. Фахівці компанії «Вендор-строй» допоможуть Вам підібрати правильну товщину тротуарної плитки і в результаті Ви отримаєте не тільки неповторний дизайн ділянки, але і ціна тротуарної плитки у вузлі вироби буде дешевше, так як кожна товщина плитки має своє призначення і ми допоможемо Вам з цим розібратися. В цьому розмаїтті моделей, кольорів, товщини і розмірів тротуарної плитки легко розгубитися, але фахівці компанії «Вендор-Строй» із задоволенням допоможуть Вам зробити правильний вибір і купити тротуарну плитку яка підходить саме Вам і при тому без переплат. Компанія «Вендор-Строй» готова посприяти Вам не тільки в правильному виборі тротуарної плитки, але і також таке питання як доставка тротуарної плитки ми візьмемо на себе і що важливо сама ціна тротуарної плитки з заводу, буде нижче заводської, так ми готові поділитися з Вами свій знижкою. Для більш детальної інформації або консультації Ви можете зв'язатися з нами за телефонами на сайті, залишити заявку в спеціальній формі або скинути Вашу заявку на електронну пошту.