Житомирский силикатный кирпичВАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» працює з 1964 року і за роки роботи, завод налагодив виробництво і випускає силікатну цеглу високої якості. Житомирський завод силікатної цегли як його називаю випускає два різновиди силікатної цегли одинарна і полуторна, а так само кольорова силікатна цегла. Житомирський силікатний завод випускає сертифіковану силікатну облицювальну цеглу згідно всіх вимог госту і підтверджує свою продукцію сертифікатом і паспортами якості. Основна відмінність від інших виробників силікатної цегли в Україні є витримана геометрія і чистий білий колір без вкраплень. Житомирська силікатна цегла найбільш підходить для облицювання приватних будівель, тому що має білосніжний колір, він виглядає на рівні виробників фасадної облицювальної керамічної цегли. Ідеальна геометрія якою володіє силікатна цегла Житомир, дозволяє робити кладку легко і рівно.

купить силикатный кирпич Житомирский

Сьогоднішній день підприємство - один з найбільших виробників стінових матеріалів не тільки в Житомирській області, а й у Київській, Вінницькій, Хмельницькій, Закарпатській областей. Крім силікатної цегли, комбінат випускає блоки пористі (газоблоки), термоблоки, ЗБВ вироби, бетон, розчини, утеплювач.

Ціна силікатної цегли Житомирської трохи вище ніж у решти виробників силікатної цегли України, але якість набагато вище. Звертайтеся до наших фахівців і замовляйте Житомирський силікатна цегла з доставкою на Ваш об'єкт в Києві або інший регіон України.

Цегла силікатна Житомирська ціна і норма завантаження машини:

Різновид

Марка

Розмір

Вага шт./кг.

Кількість в піддоні

Вага піддону т.

Шт.на машині

Ціна грн.шт.

Одинарна

200

250х120х65

3,6

360

1,3

6480

2,70

Полуторна

200

250х120х88

5

264

1,33

4752

3,66

Ціна силікатної цегли Житомирської вказана без доставки, ціна доставки силікатної цегли прораховується окремо виходячи з кількості і місця доставки.

Також Ви можете купити Панелі перекриття (Плити перекриття)