Кольца колодезные купитьКільця колодязні бетонні на виробництві маркуються - КС, застосовуються вони в основному для будівництва колодязів. Правильно буде називати їх залізобетонними кільця колодязні так як в них є армування і бетон. Кільця ЗБВ можна використовувати для колодязів, септики, каналізації, водопровід, дренаж і т.д., в залежності від вимог, а також пристрої кілець. Вони знайшли свою нішу в будівництві та при здійсненні інфраструктурних та монтажних робіт.

ЗБВ кільця колодязні монтують, коли немає можливості пробурити свердловину або вода знаходиться на невеликій глибині. Якщо глибина колодязя більше 12-и метрів, де є пливуни або грунт може мати активний рух рекомендується монтувати кільця залізобетонні з чвертю. Різна висота і діаметр колодязних кілець жби дозволяє застосовувати їх для зведення труб і стоків. Колодязні кільця ЗБВ володіють антикорозійними властивостями і захистом від інших небажаних впливів, тому міська система каналізації та водопостачання не може обійтися без них. Для забезпечення герметичності колодязів, для монтажу використовуються кільця колодязні з замками.Днища колодезные купить

У конструкції колодязів чималу роль у складовій грають днища колодязів, маркуються вони - ПН Від якості днища колодязя залежить надійність і цілісність всієї конструкції. Виходячи з зручності монтажу звичайно краще було б використовувати цілісну конструкцію колодязя, але виходячи з певних причин таке технічне рішення є неможливим. Виходячи з того що днищу колодязя необхідно витримувати вагу тяжкість всієї конструкції, до днищ колодязів жби Предявляет високі вимоги. Для виробництва днищ колодязів використовується бетон не нижче М-200 армуванням і пропарюванням.

Крышка колодезная купитьПлита колодязя жби або кришка колодязя жби маркується - ПП, використовується для завершення монтажу колодязів (оглядових, каналізаційних і тд.). Отвір на кришці колодязя зміщене щодо центру кришки, дозволяє зручно змонтувати спуск на дно колодязя ремонтної бригади. До виробництва кришок колодязів залізобетонних також висувають підвищені вимоги так як вони несуть на собі зовнішні впливи навантажень (пішоходи, транспорт і тд.).

Компанія «Вендор-Буд» пропонує Вам кільця колодязні збв і в комплекті до нік днища і кришки залізобетонні, від перевірених виробників, вся продукція супроводжується паспортами та сертифікатами якості. Ціна на кільця колодязні, днища збв і кришки колодязя Ви можете звернувшись до наших фахівців. Вартість доставки залежить від Ваших вимог до транспорту (маніпулятор або звичайна машина) та номенклатури замовлення.

Елементи колодязів залізобетонні:

 

 

ЖБИ колодезные кольца КиевЖБИ колодезные днища КиевЖБИ колодезные крышки Киев

 

Також Ви можете купити Цеглу рядову (кераммічну) м-150

Прайс pdf

Ціни на Кільця колодязні

КС 10.6680 грн.
КС 10.9 С950 грн.
КС 15.61000 грн.
КС 20.91750 грн.