Сторінка 1 із 6
Результат 1. 24 із 123

Панелі перекриття (Плити перекриття)

Сторінка 1 із 6

Плиты перекрытия купитьПанелі перекриття (ребристі, пустотні) - є залізобетонними виробами призначеними для міжповерхових перекриттів будівель з несучою здатністю. Плити перекриття виготовляються із застосуванням бетонів високих марок і арматури або тросів (екструдерні плити перекриття). Основні технічні характеристики плит перекриття залежать від: довжини - ширини - навантаження (наприклад: 63 - 15 - 8). Стандартна навантаження для панелей перекриття «8» - це означає що плита витримує несучу навантаження до 800 кг. на м.кв ..

При укладанні плит перекриттів необхідно щоб плита по довжині залягала на опору (стіну) не менше ніж на 7-8 см. З кожного боку. Тобто для отвору довгою 6 м. Необхідна плита перекриття довжиною 6,3 м .. По ширині проріз закладається набором панелей перекриття завширшки: 1м., 1,2м. і 1,5м. З метою економії слід враховувати, що плити шириною 1,2м. і 1,5м. при перерахунку на м. кВ покриття дешевше ніж плити перекриття шириною 1м .. Якщо дотримуватися правил і враховувати конструкційні характеристики плити перекриття то при необхідності їх можна різати по довжині (якщо великі плити) але категорично забороняється різати панелі перекриття по ширині.

Плити перекриття з економічного боку вигідніше, ніж монолітна плита (залиті бетонні перекриття) з урахуванням робіт вартість за м.кв. нижче на 25-30%, збільшується швидкість монтажу, більше звукоізоляція за рахунок пустот в панелі перекриття.Панели перекрытия купить

Компанія «Вендор-Строй» співпрацює з виробниками плит ЗБВ в Києві та регіонах України. Ціна панелі (плити) перекриття залежить від кількості та місця доставки і умов доставки (маніпулятором, короткою машиною і т.д.). Замовляючи плити перекриття у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості з мінімальними термінами поставки та плити перекриття ЗБВ вартість яких буде мінімальною.

Плити перекриття ціна, якість і зручна доставка це ті чинники якими ми володіємо для успішного виконання Вашого замовлення. Якщо Ви вирішили купити плити (панелі) перекриття з доствака до Києва чи область і щоб ціна на панелі (плити) перекриття була мінімальною то Ви звернулися за адресою.

Панелі перекриття характеристики:

 

ЖБИ панели купить

Також Ви можете купити Обухівску силікатну цеглу