Сторінка 1 із 2
Результат 1. 24 із 26

Сходові Системи

Сторінка 1 із 2

ЖБИ лестничные марши купитьСходовий марш збв (ЛП) - являє собою залізобетонну конструкцію, складову частину сходів представляє собою ряд щаблів і несучих балок. ЗБВ сходові марші застосовують для з'єднання міжповерхових перекриттів для переходу з поверху на поверх. За своєю структурою марші сходові жби представляють собою щаблі закріплені на напрямних балках. Залізобетонні сходові марші застосовують як у цивільному так і в промисловому будівництві. Сходові марші залізобетонні мають гідності які називаються «ціна» за виріб і помірні витрати на їх експлуатацію.

Сходові площадки залізобетонні - Це місця з'єднання сходових маршів при переході з поверху на поверх, можна сказати що це міжповерхові майданчик як правило квадратної форми. Збірні ЗБВ конструкції сходів складаються з сходових маршів і сходових площадок з'єднаних між собою (під кутом 45 градусів). Сходові площадки види:ЖБИ лестничные площадки купить

- Поверхові (розташовані в рівень з підлогою поверху);

- Міжповерхові (проміжні, розташовані по висоті між поверхів).

Елементи сходових конструкцій бувають у правому та лівому варіантах, для підйому за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки.

ЖБИ лестничные ступени купитьСходові щаблі (ЛЗ) (сходові ступені) є частиною сходових маршів, так би мовити набором його елементів. Наявність широкого типорозміру сходових ступенів, дозволяє виготовити будь-який тип залізобетонної сходи. Заставні деталі ступені залізобетонної дозволяють приварювати ступені до маршу і застосовувати перила. Даний вид ЗБВ здатний витримувати навантаження до 600кгс / м.кв., А закладні деталі для перил можуть бути як з лівої так і з правого боку.

Компанія «Вендор-Строй» поставляє якісні сходові системи ЗБВ (Сходові марші, Сходові майданчики, Сходові щаблі) вартість яких приємно порадує, а виріб прослужить довгий термін і буде надійною частиною Вашої будівлі. Доставка сходових систем можлива як звичайною машиною так і маніпулятором.

Сходові системи

 

 

ЖБИ лестничные системы купить

 

Також Ви можете купити Цеглу рядову (будівельну) м-125