ЖБИ забор купитьПаркан залізобетонний або бетонні панелі огорожі застосовуються для огородження територій. Залізобетонні панелі огорожі мають висоту 2,5 м. І призначаються для огородження будівельних ділянок, промислових споруд, житлових будинків, ділянок підприємств і т.д .. Заборні панелі ЗБВ мають конструкцію яка дозволяє встановлювати їх на щільну і рівну основу без застосування стійок. Вироби парканні ЗБВ виготовляють з високомарочного або важкого бетону методом вібролиття і «пропарюються» для набору міцності, паркани жби легко монтуються і фарбуються.ЖБИ стакан заборный Киев

Паркан залізобетонний вірніше його повний комплект складається також з фундаменту огорожі (фундаменту для забору) або простіше кажучи склянок, які разом з панеллю огородження збираються в єдине ціле. Фундаменти панелей огорожі ЗБВ застосовуються разом з парканами ЗБВ СП250, СП 400-2, ЗП 400-8. Елемент огорожі (паркан жби + стакан) стійкий впливів зовнішнього середовища, володіють високою морозостійкістю і водонепроникністю, ці властивості гарантують довгий термін служби огорожі.

ЖБИ столбик заборный купитьУ місцях де немає можливості встановити паркани ЗБВ можливо легко і без зусиль встановити залізобетонні парканні стовпчики, вони призначаються для різних типів паркану. Основне застосування їх це огородженні по периметру ділянок та територій, стовпчики ЗБВ закопуються в землю до 50 см. (Їх довжина 2 м.) З інтервалом по периметру близько 2-3 м. І обтягається сіткою. ЗБВ стовпчики парканні мають ряд переваг в порівнянні з іншими видами стовпчиків: вони морозостійкі, не іржавіють, не гниють, не піддаються корозії.

Вартість зборів ЗБВ та залізобетонних з доставкою або без Ви можете узгодити з співробітниками компанії «ВендорСтрой». Співпрацюючи з нами Ви отримуєте товар високої якості за низькою ціною і в обумовлений термін.

Елементи огорожі:

 

 

 

Купить забор железобетонныйКупить столбики железобетонные

Також Ви можете купити Цеглу пустотілуРекомендуемые товары