На сьогоднішній день важко уявити собі або навіть неможливе будівництво в цілому, без такого матеріалу як - цемент. Ступінь його застосування: бетони, будівельні розчини, виготовлення ЗБВ виробів, азбестоцементні вироби. Основні виробники цементу: Балцем або Євроцемент (Балаклея Харк. Обл.), Кривий Ріг цемент, Кам'янець-Подільський цемент, Волиньцем (Здолбунівський цемент).

Залежно отсвоего фізико-механічних властивостей визначається таке поняття як марка цементу або маркування цементу. Визначається вона двома основними критеріями:

1.) Здібності витримувати певне навантаження. Позначається буквою М або ПЦ і цифрою поруч, цифра означає міцності якості цементу.

2.) Вміст у цементі різних добавок або відсоток добавок. Позначається буквою Д і цифрою, де цифра це процентне співвідношення добавок в цементі.

Таким чином цемент М-400 або цемент ПЦ-400 передбачає що витримує навантаження до зруйнування 400 кг. на см.кв. , Цемент М-500 або цемент ПЦ-500 витримує навантаження до зруйнування 500 кг. на см.кв .. Якщо буде абрівіатура цемент М-500 Д20 то це означає що цемент містить 20% добавок, відповідно цемент М-500 Д0 - означає що цемент без добавок. Наявність добавок в цемент 400 і цемент 500 не припускав нічого поганого, потрібно просто розуміти ступінь застосування цементу (для яких робіт) це впливає тільки на вартість цементу. Якщо Ви хочете купити цемент ціна якого відповідає якості, а не нижче ринкової вартості, то повинні розуміти цемент дешевий може бути тільки за рахунок якості цементу. Продаж цементута відвантаження здійснюється з лівого і правого берега що дуже зручно і вигідно для Вас якщо Ви хочете цемент купити оптом, так само Ви можете купити цемент з доставкою, автотранспорт для доставки є від 1-22т .. Маємо можливість доставити цемент Київ і область без зайвого клопоту і переплат. Ціна на цемент Київ або область Ви можете дізнатися зателефонувавши по телефону.