Цемент М400 купитьЦена цемента М-400 - 1800 грн./тона

Цемент М400 - найпоширеніший і затребуваний вид цементу, застосовується він практично у всіх видах будівельних робіт: закладка швів, тріщин, щілин, кладка цегли, виготовлення наливної підлоги і тд .. Вартість цемент М400 нижче ніж у інших видів цементу. Купити цемент М400 в мішках або цементовозів Ви можете звернувшись до фахівців нашої компанії.

Цемент М400 - означає своїм цифровим значенням, що здатний витримати максимальне навантаження до початку його руйнування 400 кг. на см.кв .. При своєму чималій показнику цемент марки 400 для будівництва фундаменту не слід, адже будівельна конструкція має вагу в сотні тон, тому для фундаментних робіт рекомендується застосовувати цемент більш високих марок.Продажа цемета М400

Область застосування цементу М400 Ви можете визначити з інших показників таких як: цемент ШПЦ 400 (означає що цемент містить шлак), цемент ПЦБ 400 (цемент без добавок), цемент АШ 400 (швидкого застигання і тверднення). Вартість цементу залежить якраз від показників зазначених вище. Шлачний цемент не означає що він поганий просто його потрібно використовувати для певних видів робіт (кладка, штукатурка і т.п.).

Купити цемент М400 оптом Ви можете звернувшись до фахівців компанії «Вендор-Строй». Доставка цементу можлива як однією партією 22 тони, так і дрібними партіями від 1 тони. Вартість доставки цементу залежить від кількості та місця доставки. Так вартість цементу М400 залежить від вимог до упаковки, адже цемент навалом (Не фасований, цементовозів) дешевше ніж фасований цемент в мішках по 25 кг. або по 50 кг .. Ціна цементу М400 це не самий основний критерій у виборі цементу.

Купівля цементу у нас це дуже зручно адже Вам немає необхідності їздити домовлятися, дивитися якість цементу, робити передоплати, очікувати поки прийде черга, просто зв'яжіться з нашими фахівцями і про все домовтеся, а розрахуєтеся за товар на місці.

Цемент М400 с доставкой

Також Ви можете купити Цеглу клінкерну Евротон