Дошка Необрізна

Ціна для продажу: 3000,00 грн
Ціна для продажу: 3000,00 грн
Ціна для продажу: 3100,00 грн
Ціна для продажу: 3100,00 грн

Купить необрезную доскуДошка необрізна ціна  -  1800 грн./м.куб.

Дошка необрізна є продуктом при обробці деревини так сказати вторинним продуктом виробництва, характеризується необрізна дошка неотпіленнимі або частково відпиляними крайками. Якщо обробити краї необрізної дошки то вийде обрізна дошка. Необрізна дошка як правило має товщину від 25 до 40 мм. Також в необрізної дошці є таке поняття як полку - це ширина чистої обробки від кори по всій довжині площини дошки. Масове виробництво необрізної дошки великого перерізу є не доцільним тому що вартість необрізної дошки невисока. В основному використовується дошка необрізна для обрешітки і обшивки даху, виготовлення настилів, опалубки та інших робіт де не Предявляет особливих вимог до зовнішнього вигляду пиломатеріалів.

Необрізна дошка також використовується для декоративного оздоблення але за умови що вона буде висушена хоча б до транспортної вологості щоб її не крутять як пропелер при обробці.

Доска необрезная продажа

Порахувати обсяг дошки необрізної яку привезли і вона знаходиться на машині Ви можете помноживши ширину складеної дошки на висоту і на довжину дошки таким чином отримавши брудний обсяг метрів кубічних дошки. Але так як на дошці необрізної присутній обзол який не дає можливості щільно складати дошку при завантаженні в машину як наприклад обрізну дошку то при прорахунку необрізної дошки після процедур множення (ширина х висота х довжина), слід помножити ще й на коефіціент 0,7 таким чином ми отримаємо чистий обсяг метрів кубічних.

Дошка необрізна купити в Києві Ви можете звернувшись до наших фахівців, зробити замовлення по телефону без виїзду на виробництво, потрібного Вам кількості необрізних пиломатеріалів. Доставка необрізної дошки в основному здійснюється по Київському регіону, але можлива доставка і по Україні. Ціна дошки необрізної формується з необхідної кількості та місця доставки. Якщо Ви вирішили купити дошку необрізну за хорошою ціною і без переплат, то Ви звернулися за адресою. Дошка необрізна - ціна без переплат.

Необрезная доска Киев

Також Ви можете купити Цеглу Евротон

Ціни на Дошка Необрізна

Доска не обрезная 4м (от 20мм)3000 грн.
Доска не обрезная 4м (от 30мм)3000 грн.
Доска не обрезная 6м (от 20мм)3100 грн.
Доска не обрезная 6м (от 30мм)3100 грн.