Брус оцилиндрованный купитьЦіна оциліндрованого бруса  - 3600 грн./м.куб.

Компанія «Вендор-Строй» пропонує Вам оциліндрований брус (оциліндрованої колоди) від виробника, а також при необхідності зведення будинків з оциліндрованного бруса. Виготовляється оциліндрований брус з хвойних порід дерева зокрема з сосни, тому матеріал екологічно чистий і благотворно впливає на мікроклімат в будинку. Для виробництва оциліндрованного колоди використовується сучасне високотехнологічне обладнання, тому всі бруси виходять калібровані й підігнані один під одного. Комплект оциліндрованих колод прямо на виробництві збирають в задану конструкцію (будинок з оцилиндрованного бруса, альтанка з оциліндрованого брусу, баня з оцилиндрованного бруса і т.д.), номеруют оцилиндрованні колоди і в розібраному пронумерованому вигляді доставляється до Вас. Такі процеси дають можливість підігнати конструкцію для збірки і уникнути недостачі яких або елементів.

Брус оциліндрований - це екологічно чистий, природний, міцний і красивий будівельний матеріал, який воліють справжні цінителі комфорту, затишку і натуральності. Елементи будинку з оцілідрованного бруса (колоди) володіють ідеальною формою тому немає необхідності їх підганяти один під одного. Виробництво оциліндрованих колод (бруса) включає в себе наступні етапи:Бревно оцилиндрованное купить

  • відбір матеріалів по діаметру відповідно до встановленого;
  • оцилиндровка колоди (на токарно-фрезерних верстатах) по всій довжині і додачу їй правильної форми;
  • видалення прихованих дефектів, торцювання оцилиндрованного бруса, фрезерування кутових чаш;
  • обробка антисептиком, сушка;
  • вирізка з'єднання під назвою «місячний паз».

Оциліндрована колода проводиться з місячним пазом, тобто по всій довжині колоди з низу обрана очищення (чашка уздовж колоди), яка забезпечує точне прилягання колод один до одного. Завдяки такому з'єднанню поліпшуються технічні характеристики виробів з оциліндрованих зрубу.

Будинки з оциліндрованих бруса користуються попитом завдяки своїм перевагам перед іншими будівельними матеріалами:Продажа оцилиндрованного бруса

  • неповторний і привабливий зовнішній вигляд конструкції з оциліндрованих колод;
  • висока міцність виробу;
  • стійкість до деформації і впливу зовнішнього середовища;
  • висока теплоізоляція в порівнянні з іншими матеріалами;
  • доступна вартість оцилиндрованного бруса (колоди).

Купити оциліндрований брус або купити готовий будинок з оцилиндрованного бруса (колоди) Ви можете звернувшись до наших фахівців. Виготовляються будинку з оцилиндрованного бруса згідно Ваших креслень або проектів. Продаж оцилиндрованного бруса і доставка здійснюється по Києву і області, при необхідності обумовлюється і по регіонах України. Компанія «Вендор-Строй» пропонує Вам оциліндрований брус (колода) ціна якого відповідає якості, а якість відповідає Вашим очікуванням.

Продажа бревна оцилиндрованногоДом из оцилиндрованного бруса

Також Ви можете купити Цеглу Прокерам