Дошка Підлоги (підлогова дошка)

Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 230,00 грн
Ціна для продажу: 255,00 грн
Ціна для продажу: 400,00 грн
Ціна для продажу: 320,00 грн
Ціна для продажу: 260,00 грн
Ціна для продажу: 260,00 грн

Доска пола купитьДошка підлоги ціна -  180  -  230 грн./м.кв.

Якісна дошка підлоги купити без переплат Вам допоможе компанія "Вендор-Строй".

Дошка підлогова - це обрізна дошка підлоги яка має дві бічні поверхні оброблені під шпунт (паз-гребень), для більш якісної укладання. Плитка дошка також називається дошка шпунтована, використання її в якості покриття підлоги дозволяє створити гладку й рівну поверхню, а завдяки системі паз-гребінь в дошці вони щільно прилягають один до одного без зазорів як ламінат або паркет. Підлогова дошка прекрасно підходить для укладання підлоги, так як може витримувати великі навантаження завдяки своїм шпунтам які дозволяють щільно закріпити дошки між собою. Підлогова дошка стійка до зносу і стирання, що дозволяє довго зберігати привабливий зовнішній вигляд. Але якщо раптом виникне необхідність оновити або освіжити поверхню, то дошку статеву можна циклювати і вона збереже всі свої характеристики, вона довговічніша навіть порівняно з паркетними підлогами.

Доска пола продажа

Виробництво підлогової (статевий) дошки вимагає використання тільки якісної деревини, в основному статева дошка виготовляється з сосни так як завдяки вмісту в ній природних смол вона стійка до гниття. Якісна соснова дошка просушується до вологості 8-10%, далі строгается і запилюється система шип-паз уздовж бічних поверхонь дошки. На підлогової дошці на тильній стороні уздовж всієї дошки присутні проборки (виїмки), для того щоб циркулювало повітря під нею коли вона лежить на лагу або чорновій підлозі, це перешкоджає загнивання і скупченню вологи під підлогою з напільного дошки. Дошка для підлоги шпунтована (статева дошка) має товщину від 20 до 50 мм, ширину від 100 до 200 мм, і довжину 3; 4; 4,5 і 6 метрів.

Компанія «Вендор-Строй» має можливість запропонувати Вам якісну дошку підлоги, різних розмірів і перетинів. Наші фахівці допоможуть підібрати Вам варіант дошки підлогової найбільш підходящий Вам виходячи з вимог до неї. Щоб купити дошку (для підлоги) у Києві немає необхідності їхати на виробництво і домовлятися, все можна узгодити зв'язавшись з нашими фахівцями і все обговоривши. Ціна підлогової (статевий) дошки буде доступною, а якість високим. Купити дошку підлоги краще у професионал, таким чином Ви отримаєте гарантію якості. Дошка підлоги з доставкою в Київ і область.

Продажа доски напольной

Купить доску напольную

Також Ви можете купити Цеглу Керамбуд

Прайс pdf

Ціни на Дошка Підлоги (підлогова дошка)

Доска пола сосна 20200 грн.
Доска пола сосна 25230 грн.
Доска пола сосна 35255 грн.
Доска пола сосна 35 без сучка цельная400 грн.
Доска пола сосна 45320 грн.
Палубная доска СОСНА 260 грн.
Террасная доска СОСНА 260 грн.