Блок Хаус

Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 230,00 грн
Ціна для продажу: 260,00 грн
Ціна для продажу: 300,00 грн

Блок-Хаус купитьБлок-Хаус ціна  -  180 - 260 грн./м.кв.

Купити блок-хаус Київ або область без переплат Ви можете зв'язавшись з фахівцями компанії "Вендор-Строй" і будете впевнені в якості.

На сьогоднішній день коли ринок оздоблювальних будівельних матеріалів насичений різноманітністю, матеріали з натуральної деревини користуються все більшою популярністю, так як надають зовнішньому вигляду будівель неповторний колорит. Одним з таких матеріалів є блок-хаус. У цього англійської назви є кілька словосполучень: «блокхауз» або «блокхаус» але правильно з правопису «блок-хаус». Але як би це не звучало значення слова просто означає один з видів вагонки, яку можна використовувати крім внутрішнього благоустрою так і для зовнішньої обробки, точніше сказати це обробна дошка має лицьову поверхню імітує оциліндрований брус. При обробці будинку з цегли або інших матеріалів оздоблювальної дошкою блок-хаус, у Вас створиться враження що перед Вами будинок зі зрубу (оцилиндрованного колоди). Блок-хаус - це натуральний обробний будівельний матеріал. Його не веде, чи не коробить на відміну від масивів колоди, тому блок-хауз в народі називають «обманка» або імітація бруса.

Блок-Хаус продажа

Виготовляється блок-хаус як і вагонка з колоди. Але має відмінну тособенность від вагонки, а саме циліндричну (напівкруглу) поверхню уздовж всієї площині. Бічні поверхні дошки блок-хаус мають систему паз-гребінь (паз-шип) для ідеально і щільного з'єднання виробів. Лицьова сторона блок-хауса має оброблену гладку поверхню. Для виробництва блок-хауса використовуються різні породи деревини як листяні так і хвойні. У нас в основному блок-хаус виготовляють із сосни або смереки, так вони мають природний вміст смоли в своїй структурі, яка створює природну гідроізоляцію вироби і продовжує рядків служби виробу. Блок-хаус має високу твердість і вологостійкістю тому використовується не тільки для внутрішньої але й для зовнішньої обробки.

Товщина блок-хауса від 20 до 45 мм, а чистий ширина без шипа від 80 до 190 мм, довжина 3, 4, 5 і 6 метрів. Для зовнішньої обробки краще використовувати блок-хаус з більшою товщиною і шириною, так як вид буде як масиву дерева. Для внутрішньої обробки блок-хаус краще використовувати більш плоский щоб «не з'їдати» простір усередині приміщення. При обробці приміщень і будов блок-хаусом вони набувають особливого колориту, а легкий запах смоли властивий хвойним породам деревини створює в них затишок і природну атмосферу.

Блок-хаус купити в Києві Ви можете в компанії «Вендор-Строй». Вартість блок-хауса залежить від перетину блок-хауса, кількості та місця доставки. Наші фахівці професійно проконсультують Вас і підберуть варіант найбільш оптимальний, таким чином вартість блок-хауса буде низькою а якість його високим.

купить Блок-Хаус КиевБлок-Хаус заказать

Також Ви можете купити Цеглу клінкерну СБКРекомендуемые товары