Блок Хаус

Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 230,00 грн
Ціна для продажу: 260,00 грн
Ціна для продажу: 300,00 грн

Блок-Хаус купитьБлок-Хаус ціна  -  180 - 260 грн./м.кв.

Купити блок-хаус Київ або область без переплат Ви можете зв'язавшись з фахівцями компанії "Вендор-Строй" і будете впевнені в якості.

На сьогоднішній день коли ринок оздоблювальних будівельних матеріалів насичений різноманітністю, матеріали з натуральної деревини користуються все більшою популярністю, так як надають зовнішньому вигляду будівель неповторний колорит. Одним з таких матеріалів є блок-хаус. У цього англійської назви є кілька словосполучень: «блокхауз» або «блокхаус» але правильно з правопису «блок-хаус». Але як би це не звучало значення слова просто означає один з видів вагонки, яку можна використовувати крім внутрішнього благоустрою так і для зовнішньої обробки, точніше сказати це обробна дошка має лицьову поверхню імітує оциліндрований брус. При обробці будинку з цегли або інших матеріалів оздоблювальної дошкою блок-хаус, у Вас створиться враження що перед Вами будинок зі зрубу (оцилиндрованного колоди). Блок-хаус - це натуральний обробний будівельний матеріал. Його не веде, чи не коробить на відміну від масивів колоди, тому блок-хауз в народі називають «обманка» або імітація бруса.

Блок-Хаус продажа

Виготовляється блок-хаус як і вагонка з колоди. Але має відмінну тособенность від вагонки, а саме циліндричну (напівкруглу) поверхню уздовж всієї площині. Бічні поверхні дошки блок-хаус мають систему паз-гребінь (паз-шип) для ідеально і щільного з'єднання виробів. Лицьова сторона блок-хауса має оброблену гладку поверхню. Для виробництва блок-хауса використовуються різні породи деревини як листяні так і хвойні. У нас в основному блок-хаус виготовляють із сосни або смереки, так вони мають природний вміст смоли в своїй структурі, яка створює природну гідроізоляцію вироби і продовжує рядків служби виробу. Блок-хаус має високу твердість і вологостійкістю тому використовується не тільки для внутрішньої але й для зовнішньої обробки.

Товщина блок-хауса від 20 до 45 мм, а чистий ширина без шипа від 80 до 190 мм, довжина 3, 4, 5 і 6 метрів. Для зовнішньої обробки краще використовувати блок-хаус з більшою товщиною і шириною, так як вид буде як масиву дерева. Для внутрішньої обробки блок-хаус краще використовувати більш плоский щоб «не з'їдати» простір усередині приміщення. При обробці приміщень і будов блок-хаусом вони набувають особливого колориту, а легкий запах смоли властивий хвойним породам деревини створює в них затишок і природну атмосферу.

Блок-хаус купити в Києві Ви можете в компанії «Вендор-Строй». Вартість блок-хауса залежить від перетину блок-хауса, кількості та місця доставки. Наші фахівці професійно проконсультують Вас і підберуть варіант найбільш оптимальний, таким чином вартість блок-хауса буде низькою а якість його високим.

купить Блок-Хаус КиевБлок-Хаус заказать

Також Ви можете купити Цеглу клінкерну СБК

Прайс pdf

Ціни на Блок Хаус

Блок хауc сосна 20 мм200 грн.
Блок хауc сосна 25 мм230 грн.
Блок хауc сосна 35 мм260 грн.
Блок хауc сосна 45 мм300 грн.