Вагонка

Ціна для продажу: 160,00 грн
Ціна для продажу: 160,00 грн
Ціна для продажу: 75,00 грн
Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 180,00 грн
Ціна для продажу: 135,00 грн
Ціна для продажу: 150,00 грн
Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 320,00 грн
Ціна для продажу: 230,00 грн

Вагонка сосновая купитьВагонка соснова ціна  - 90 - 130 грн./м.кв.

Вагонка вільхова ціна  - 150 - 200 грн./м.кв.

Вагонка дерев'яна виготовляється з обрізної дошки, струганням і шліфуванням лицьової поверхні а також вибіркою з бічних поверхонь чверті або шпунта (паз-гребінь). Буває вагонка дерев'яна і пластикова. Термін служби вангонкі дерев'яної становить 15-20 років, а при умови обробки її антисептиками від комах або грибків значно збільшує рядків її служби. Вагонка це свого роду обшивальна дошка, яка використовується для будівельних і ремонтних робіт як внутрішньої так і зовнішньої.

Вагонку дерев'яну також можуть називати євровагонка якщо вона має систему замків з боків. Наявність замків у вагонки дає можливість уникнути виникнення сквоних щілин при перепадах вологості, так як при зміні своєї ширини, шпунти будуть приховувати зазори в стіні з вагонки. Тому стіна обшита вагонкою дерев'яною має суцільний красивий малюнок свого профілю. Вагонка також виготовляє ся з різних порід дерева і таким чином володіє певними характеристиками характерними для її використання:

Вагонка сосновая продажа

- Вагонка сосна або ялина - застосовується для обробки внутрішніх приміщень в яких немає істотних перепадів температури, а саме використовується від -5 до + 30 ° С і з невисокою вологістю.

- Вагонка вільха або липа - використовується для обробки внутрішніх приміщень з підвищеним температурним режимом до +120 ° С і вологістю до 100%, а саме сауни і лазні.

- Вагонка модрина - застосовується для зовнішньої обробки конструкцій, її характеристики витримують перепади температур від -50 ° С до +50 ° С і вологість до 100%.

Назва вагонка вказує на її походження, а саме із залізничними вагонами звідки і пішла її назва. У той час коли вагони обшивалися однаковими дощечками зі шпунтами які дозволяли з'єднувати їх без наскрізних щілин. Саме з тих пір стругані дощечки з системою замків стали називати вагонкою. На сьогодні вагонка дерев'яна окрім практичності це елемент декору. Дерев'яна вагонка володіє унікальною здатністю вбирати вологу при її надлишку і виділяти при сухому повітрі, тим самим створюючи стабільний баланс вологи і комфортний мікроклімат і свіжий запах лісу.

Компанія «Вендор-Строй» має можливість запропонувати Вам вагонку дерев'яну з різних порід деревини, наші фахівці допоможуть Вам підібрати варіант вагонки найбільш підходящі Вашим вимогам. Як правило вагонка соснова має вартість нижча ніж вагонка з вільхи, але це не означає що вона гірше просто тут слід враховувати умови її експлуатації. Вагонку соснову купити в Києві Ви можете зв'язавшись з нами оформивши замовлення. Продаж вагонки дерев'яної здійснюється з доставкою на Ваш об'єкт, тому вартість вагонки залежить від кількості, породи деревини і місця доставки.

Вагонка Ольха купитьВагонка Ольха Киев

Також Ви можете купити Цеглу клінкерну Біла Церква

Ціни на Вагонка

Вагонка сосна (шлифованная) 110 мм160 грн.
Вагонка сосна 100 мм160 грн.
Вагонка сосна 80 мм75 грн.
Доска четверть200 грн.
Евро вагонка сосна (шлифованная) 130 мм180 грн.
Евро вагонка сосна 105 мм135 грн.
Имитация бруса (2 сорт) 20мм150 грн.
Имитация бруса (американка) 20мм200 грн.
Имитация бруса (фальш-брус) 20мм200 грн.