Вагонка

Ціна для продажу: 160,00 грн
Ціна для продажу: 160,00 грн
Ціна для продажу: 75,00 грн
Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 180,00 грн
Ціна для продажу: 135,00 грн
Ціна для продажу: 150,00 грн
Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 200,00 грн
Ціна для продажу: 320,00 грн
Ціна для продажу: 230,00 грн

Вагонка сосновая купитьВагонка соснова ціна  - 90 - 130 грн./м.кв.

Вагонка вільхова ціна  - 150 - 200 грн./м.кв.

Вагонка дерев'яна виготовляється з обрізної дошки, струганням і шліфуванням лицьової поверхні а також вибіркою з бічних поверхонь чверті або шпунта (паз-гребінь). Буває вагонка дерев'яна і пластикова. Термін служби вангонкі дерев'яної становить 15-20 років, а при умови обробки її антисептиками від комах або грибків значно збільшує рядків її служби. Вагонка це свого роду обшивальна дошка, яка використовується для будівельних і ремонтних робіт як внутрішньої так і зовнішньої.

Вагонку дерев'яну також можуть називати євровагонка якщо вона має систему замків з боків. Наявність замків у вагонки дає можливість уникнути виникнення сквоних щілин при перепадах вологості, так як при зміні своєї ширини, шпунти будуть приховувати зазори в стіні з вагонки. Тому стіна обшита вагонкою дерев'яною має суцільний красивий малюнок свого профілю. Вагонка також виготовляє ся з різних порід дерева і таким чином володіє певними характеристиками характерними для її використання:

Вагонка сосновая продажа

- Вагонка сосна або ялина - застосовується для обробки внутрішніх приміщень в яких немає істотних перепадів температури, а саме використовується від -5 до + 30 ° С і з невисокою вологістю.

- Вагонка вільха або липа - використовується для обробки внутрішніх приміщень з підвищеним температурним режимом до +120 ° С і вологістю до 100%, а саме сауни і лазні.

- Вагонка модрина - застосовується для зовнішньої обробки конструкцій, її характеристики витримують перепади температур від -50 ° С до +50 ° С і вологість до 100%.

Назва вагонка вказує на її походження, а саме із залізничними вагонами звідки і пішла її назва. У той час коли вагони обшивалися однаковими дощечками зі шпунтами які дозволяли з'єднувати їх без наскрізних щілин. Саме з тих пір стругані дощечки з системою замків стали називати вагонкою. На сьогодні вагонка дерев'яна окрім практичності це елемент декору. Дерев'яна вагонка володіє унікальною здатністю вбирати вологу при її надлишку і виділяти при сухому повітрі, тим самим створюючи стабільний баланс вологи і комфортний мікроклімат і свіжий запах лісу.

Компанія «Вендор-Строй» має можливість запропонувати Вам вагонку дерев'яну з різних порід деревини, наші фахівці допоможуть Вам підібрати варіант вагонки найбільш підходящі Вашим вимогам. Як правило вагонка соснова має вартість нижча ніж вагонка з вільхи, але це не означає що вона гірше просто тут слід враховувати умови її експлуатації. Вагонку соснову купити в Києві Ви можете зв'язавшись з нами оформивши замовлення. Продаж вагонки дерев'яної здійснюється з доставкою на Ваш об'єкт, тому вартість вагонки залежить від кількості, породи деревини і місця доставки.

Вагонка Ольха купитьВагонка Ольха Киев

Також Ви можете купити Цеглу клінкерну Біла ЦеркваРекомендуемые товары

ст гор олива6
Ціна для продажу: 226,32 грн
Нет заданного изображения
Ціна для продажу: 229,40 грн
9238770695196249
Ціна для продажу: 5223,12 грн