Щебень гранитный ценаЩебінь фракції ціна 5*10 - 245 (грн / т);

Щебінь фракції ціна 5*20 - 240 (грн / т);
Щебінь фракції ціна 10*20 - 240 (грн / т);
Щебінь фракції ціна 20*40 - 220 (грн / т);
Щебінь фракції ціна 40*70 - 220 (грн / т);


На сьогоднішній день щебінь один з найпоширеніших будівельних матеріалів, один з атрибутів практично будь-якої будівельної площадки. Київ і Київська область веде масштабні будівництва з застосуванням даного виду матеріалу. Грамотно підійти до вибору щебеню, швидко і не дорого організувати поставку матеріалу на Ваш будівельний майданчик Вам допоможе компанія Вендор-Строй.

Видобуток щебеню це досить трудомісткий процес, спочатку відокремлюють шматок природного каменю від скельної породи, методом підривних робіт. Потім за допомогою спеціальної важкої техніки, монолітні шматки отримані в ході вибуху поділяють на дрібні шматочки (фракції). Найважливішими характеристиками щебеню є - міцність і щільність. Від цих факторів в значній мірі залежить надійність споруджуваних споруд. За цими параметрами гранітний щебінь перевершує інші види щебеню.

Щебінь гранітний купити

Щебень гранитный купитьЩебінь розподіляється за розмірами частинок (розмірами камінчиків) на фракції щебеню. Тобто іншими словами фракції щебеню - це максимальні розміри окремо взятого каменю (частки). Чим менше камінчики, які входять до складу щебеню, тим менше номер фракції щебеню. У складі бетону великі фракції щебеню більш міцні, а в свою чергу дрібні фракції щебеню краще підходять для заповнення собою всіляких порожнин. Основні фракції щебеню: щебінь 5-10мм, щебінь 5-20мм, щебінь 10-20мм, щебінь 20-40мм, щебінь 40-70мм. Поділ щебеню на фракції відбувається при його просіювання на завершальній стадії виробництва. Як правило, вартість щебеню дрібних фракцій вище, так як робіт на його дроблення було вироблено більше.

Характеристики та властивості, якими володіє щебінь, визначає область його застосування. Відбувається це таким критеріям:

Щебінь гранітний ПродажЩебень гранитный продажа- Лящадність щебеню - має на увазі під собою ступінь площині щебеню. У будівельному матеріалі нормується це показником змісту зерен голчастої форми. Щебінь кубовидної форми прийнято вважати найкращим матеріалом, так як він дає найщільнішу утрамбовку.

- Міцність або марка щебеню - властивість визначать опір матеріалу на стиск, стирання дробильність. Маркується літерою М як правило з числом поруч, чим більше значення числа тем більше міцність.

- Щільність щебеню - середня щільність щебеню становить 1,4-3 м / см3.

- Морозостійкість щебеню - визначається кількістю циклів заморожування-відтавання, маркується літерою F і цифрами які вказують на кількість циклів до початку його руйнування.

- Радіоактивність щебеню - це природний радіоактивний фон матеріалу. Щебінь по радіоактивності ділиться на 2-а класу. Щебінь 1 класу застосовують для виконання будь-яких робіт, щебінь 2 класу при будівництві доріг і магістралей.

Щебінь гранітний вартість

Щебень гранитный стоимостьПрактично у всіх дорожньо-будівельних роботах використовується щебінь. Застосування даного виду матеріалу необхідно при будівництві залізниць і автомобільних доріг і тротуарів, для виробництва бетонних сумішей, підготовка під основу фундаменту і підлогу, підсипання. Купити щебінь в Києві або Київській області Ви можете у компанії Вендор-Строй, ми підкажемо Вам, в залежності від області застосування якої щебінь оптимально підійде для ваших робіт. Ціна щебеню залежить від його якості, фракцій, природних характеристик. Чим більше фракція, тим дешевше можна вартість щебеню. Доставка щебеню відбувається машинами самоскидами від 5 - 40 тон .. Також при необхідності Ви можете купити щебінь фасований в мішках. Компанія Вендор-Строй готова надати Вам щебінь всіх фракцій за доступною ціною та належної якості, телефонуйте замовляйте домовимося.