Отсев гранитный ценаВідсів гранітний ціна - 175 грн. / тона

Гранітний відсів - це продукт дроблення щебеню, після сортування щебеню на великі і дрібні фракції в дробильно-сортувальних машинах, утворюється вторинний продукт, щебінь фракції 0-5 і щебінь фракції 2-5 або просто кажучи гранвідсів. Відсів гранітний - це найменша фракція щебеню, але так як він володіє тими ж фізико-механічні властивості що і щебінь більших фракцій, то це не впливає на його експлуатаційні характеристики. Гранвідсів має високу зносостійкість, опору до механічних впливів, впливу погодних умов, стійкий до високих і низьких температур. Відсів також розподіляється на дві групи: відсів фракції 0-5 (НЕ митий відсів) і відсів фракції 2-5 (відсів митий). Гранвідсів являє собою екологічно чистий матеріал і не впливає негативно на здоров'я людини. Ціна гранотсева як правило нижче ніж ціна щебеню великих фракцій, тому з економічної точки зору його використання в будівництві буде вигідніше, головне правильно розподілити ступеня його застосування.

Отсев гранитный купить

Гранвідсів має досить широке коло використання і застосування: виробництво багатьох видів ЗБВ виробів, посипання доріг при ожеледі, як фільтр очищення води, використовується як декоративний і обробний матеріал, виготовлення асфальтобетону, використовується при дорожньому будівництві, облаштування спортивних майданчиків та багато іншого. За кольором гранітний відсів буває сірий, червоні та інших квітів, в залежності від місця його видобутку, що дає можливість застосовувати його згідно Ваших цілей. Так само гранітний відсів має широке застосування декоративних цілях і ландшафтних роботах. Доріжки і стежини роблять саме з мармурового або гранітного відсіву фракції 0-5, так само ця фракція гранітного відсіву використовується для закладення швів між бетонною плиткою і цегляної. Якщо брати в комплексі доріжки з відсіву виходять відносно недорогими, але при використанні Отсев гранитный стоимостьвідсіву на доріжки обов'язково слід робити бордюри, так як він може розповзатися. Для виготовлення доріжок краще використовувати митий щебінь, так як після дощу на них не буде залишатися калюж. Завдяки своїм характеристикам вартість гранотсева в порівнянні з іншими матеріалами відносно недорога при правильному застосуванні. Таким чином на відсів з граніту слід звернути особливу увагу, ступінь його використання від виробництва до реалізації Ваших сміливих архітектурних ідей на своїй ділянці.

Компанія Вендор-Строй з радістю допоможе Вам якщо Ви вирішили купити відсів гранітний. Доставка відсіву, це турбота яку ми візьмемо на себе. Ціна відсіву з доставкою це змінний фактор, так залежить він від кількості матеріалу і місця доставки. Продаж відсіву з доставкою здійснюється машинами від 5 40 тон, що відповідно впливає на вартість відсіву. Замовити і купити гранвідсів Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями телефону. Компанія Вендор-Строй - з нами працювати зручно і вигідно.

Отсев гранитный продажа