Керамзит ценаКерамзит навалом - 970 грн. / М.куб.

Керамзит в мішках - 60 грн. / Міш.

Керамзит - являє собою порівняно легкий пористий будівельний матеріал, що отримується шляхом випалення Легкоплавні порід глини або глинистого сланцю здатних до швидкого спучуванню при температурі 1000-1300 градусів Цельсія. Випалювати глину для керамзиту відбувається в спеціальних металевих барабанних печах, час випалу в печі займає не близько 45 хвилин. Керамзит в залежності від режиму обробки глини або сланцю виходить різної насипної щільності (об'ємною вагою) - від 350 до 600 кг. / М.куб. і вище. В основі виробництва керамзиту закладено властивість глини пов'язане з газовиділенням і переходом в піропластичний стану. Використання глини в якості основного базового матеріалу для виробництва керамзиту, є основною відмінною рисою від інших подібних матеріалів. Керамзит по своїй суті інертний матеріал, якість керамзиту визначається розміром зерен і об'ємним насипною вагою. Після виробництва керамзит розподіляють: на керамзитовий гравій, керамзитовий щебінь і керамзитовий пісок. Пористість керамзиту має різну структуру, що на пряму впливає на його теплоізоляційні властивості, чим більше пористість керамзиту тим більше ці показники. Якість керамзиту визначається наступними показниками:Керамзит купить

- Розмір зерен.

- Міцність.

- Об'ємна вага.

- Насипна щільність.

За розміром зерен керамзит розподіляється на фракції: керамзит фракції 5-10мм., Керамзит фракції 10-20мм., Керамзит фракції 20-40мм .. Зерна керамзиту які мають розмір менше 5 мм., Відносять до керамзитового піску. Як правило колір керамзиту завжди стандартний, цільне зерно має темно-бурий колір, а в розломі чорний.

Керамзит має форму невеликих гранул і невеликої ваги за рахунок пористої структури (дрібних пір), отриманих в результаті випалення глини. За методом виробництва та своїм складом керамзит є екологічно чистим природним будівельним матеріалом, який має хороші технічні показники такі як:

Керамзит стоимость

- Теплоізоляція - добре стримує тепло і не пропускає холоду;

- Морозостійкість - не піддається руйнуванню при дії низьких температур;

- Вогнестійкість - не береться впливу вогню і високих температур;

- Шумоізоляція - глушить і не пропускає сторонні звуки;

- Довговічність - тому що не піддається впливу високих і низьких температур, служить довше інших утеплювачів.

Спектр застосування керамзиту досить широкий, керамзит використовують: пристрій підлог керамзитом, заливка залізобетонних перекриттів, утеплення дерев'яних підлог керамзитом, звукоізоляція керамзитом, виробництво керамзитоблоков, пристрій фундаменту, утеплення фундаменту керамзитом, утеплення стін керамзитом, утеплення покрівлі керамзитом, теплоізоляція грунту керамзитом, декорація і багато інше. Якщо порівнювати керамзит з іншими теплоізоляційними матеріалами то керамзит значно виграє по тривалості експлуатаційного терміну і деякими іншими показниками.Керамзит продажа

Купити керамзит гарної якості, Вам допоможуть наші фахівці. Поставка і продаж керамзиту насипом і в мішках, спеціалізація компанії «Вендор-Строй». Ціна керамзиту залежить від методу відвантаження навалом або в мішках, місця доставки і специфіки виконання роботи. Відвантаження керамзиту насипом здійснюється від 5 - 20 м.куб. Вартість керамзиту з доставкою буде різною в залежності від замовленої кубатури матеріалу. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам купити керамзит, ціна якого буде без переплат. Телефонуйте, замовляйте, домовимося.