Песок речной ценаПесок річковий ціна - 170 грн. / тона

Річковий пісок - матеріал який є одним з найбільш популярних і використовуваних при будівництві. Місце його освіти це річкові водойми, русла річок в місцях де є розвали скельних порід. Пісок річковий являє собою пухку суміш утворену при розпаді твердих гірських порід природним процесом, постійне протягом шліфує і очищає піщінкі. До його складу входять раковини молюсків, мінерали кварцу, скелети організмів, а так само різні інші природні добавки. На відміну від кар'єрного піску, річковий пісок володіє меншим вмістом домішок і глини. Так як ціна річкового піску доступна він широко використовується в будівництві.

Видобувається річковий пісок з дна і русел річок за допомогою спеціального обладнання - гідронасосів, земснарядів та іншої важкої техніки. За методом своєї здобичі річковий пісок очищений від різних домішок і є екологічно чистим будівельним матеріалом який необхідний на всіх етапах будівельних робіт, починаючи від фундаменту закінчуючи обробкою приміщень. Колір річкового піску буває - сірим або світло-жовтий, в залежності від місця його видобутку і складу. Ціна річкового піску від цього теж залежить.

Річковий пісок в будівельній галузі має широке застосування, його ізпользуют:

Речной песок в строительной отрасли имеет широкое применение, его изпользуют:Песок речной купить- При намивання ділянок під будівництво.

- Фабрикація кладок сумішей.

- Піскоструминні роботи.

- Входить до складу багатьох кладок сумішей.

- Ландшафтні роботи.

- Будівництво доріг і магістралей.

- Застосовується в штукатурних роботах.

- Використовується для виробництва бетону.

- Для засипки фундаменту.

Песок речной стоимостьРечной пісок також класифікується за трьома категоріями в залежності від розміру піщаних зерен. Дрібно зернистий (розмір зерна до 2 мм), середньо зернистий (розмір зерна 2-3 мм), крупнозернистий (розмір зерна 3-5мм). Кожна категорія річкового піску використовується для певних цілей. Дрібнозернистий річковий пісок найчастіше входить до складу сухих сумішей, середньозернистий річковий пісок використовують для пескоструек, крупнозернистий річковий пісок використовують на багатьох етапах будівництва від приготування кладок сумішей до засипання котловану.

Компанія Вендор-Строй гарантовано представить послуги поставки річкового піску на Ваш будівельний майданчик. Вартість річкового піску безпосередньо залежить від витрат з логістики - тобто місця доставки і необхідної кількості, тому ціна річкового піску з доставкою може бути різною в залежності від перерахованих вище факторів. Доставка річкового піску здійснюється машинами самоскидами від 5-40 тон. (Насипом). Також при необхідності Ви можете купити річковий пісок фасований. Фахівці компанії Вендор-Строй проконсультують Вас по усіма додатковими питаннями і організовують поставку матеріалу в обумовлені терміни.

 

Песок речной продажа