Овражный песок ценаОвражний пісок (Карерний пісок) - ціна 155 грн. / тона

Пісок за своїм виглядом застосування є одним з найважливіших будівельних матеріалів так як застосовується практично на будь-який будівельному майданчику. Має походження з осадової гірської руди у вигляді мінералів природного походження. За розміром частинок розподіляється на дрібно середньо і крупнозернистий. Компанія «Вендор Строй» пропонує яружний пісок (кар'єрний) з доставкою по Києву та Київській області.

Овражный песок стоимость

Кар'єрний пісок добувається відкритим способом із застосуванням спеціальної техніки (ковшових екскаваторів, бульдозерів і ін. Важкої техніки) без попередньої обробки. Ціна яружного піску нижче ніж річкового піску, так як собівартість виробництва менше. Яружний (кар'єрний) пісок утворюється я в результаті поступового природного руйнування скельних порід під впливом води і вітру, відкладаючись в низинах і поступово заповнюючи їх. Яружний пісок являє собою пухку гірську породу в якій є крупинки слюди, польового шпату, кварцу і різних природних мінералів. Складові які входять в яружний пісок, залежать від місця в якому його добували. Для будівельних робіт підходить практично будь-який вид піску. Україна має досить велику кількість кар'єрів і ярів, тому купити пісок яружний не складе великих труднощів.

Овражный песок купитьСтоімость яружного піску нижче ніж річкового однак він має більшу кількість відходів - глиняних, алеврітових і пилоподібних частинок. Але не дивлячись на це завдяки своїм властивостям яружний пісок має широкий діапазон застосування, він використовується для: кладок і штукатурних робіт, для виробництва важкого бетону, благоустрою територій, дорожніх робіт, дренажних споруд, зворотної засипки фундаменту і багато іншого.

Доставкою піску яружного (кар'єрного) насипом здійснюється машинами самоскидами від 5-40т .. При необхідності також Ви можете купити пісок яружний фасований в мішках. Купити яружний пісок (кар'єрний) з доставкою, Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями, які підберуть для Вас найбільш оптимальний варіант. Ціна піску яружного (кар'єрного) залежить від розташування об'єкта та Овражный песок продажанеобходімого кількості, так як розташування кар'єру піску і витрати на доставку піску яружного це одна з найбільш важливих складових в ціноутворенні матеріалу на Вашій будівельному майданчику. Замовити яружний пісок Ви можете у компанії Вендор-Строй як великим оптом так і більш дрібними партіями. Компанія Вендор-Строй оперативно здійснить доставку Вашого товару, після оформлення замовлення.