Бетони і будівельні розчини - це матеріали спеціально створені для потреб будівництва і прискорення виконуваних робіт. Склад бетону і будівельного розчину простий за основними своїми складовими: цемент, пісок, вода, гравій або щебінь і деякі інші добавки залежно від вимог до матеріалу і його призначення. В деяких випадках цемент може бути замінений на інше скорозшивач. При хімічній реакції води з цементом в'язкопластичні маса за невеликий відрізок часу перетворюється в штучно-кам'яний матеріал. Іншими словами бетон або бетонний будівельний розчин - це штучний кам'яний матеріал, який утворюється в результаті затвердіння правильно підібраною, однорідно змішаної ущільненої суміші в'язкої речовини, наповнювачів, води і в необхідних випадках добавок, що модифікують. До початку затвердіння суміш з вищевказаних матеріалів називають бетонною сумішшю. Цей будівельний матеріал пройшов випробування часом і отримав репутацію довговічного вогнетривкої і надійного матеріалу. На сьогоднішній день налічується сотні рецептів виробництва бетону та бетонних будівельних розчинів, різної міцності, щільності, водонепроникності і інших параметрів в залежності від області призначення і використання. Нижче наведені деякі параметри класифікації бетонів і розчинів.

За своїм призначенням бетони і розчини розподіляють:
- звичайні (для промислових і житлових будинків);
- спеціальні: гідротехнічні, дорожні, теплоізоляційні, декоративні, а також бетони спеціального призначення (хімічно стійкі, вогнетривкі, звукопоглинальні, для захисту від ядерних випромінювань і ін.)

По виду в'яжучих речовин поділяються бетони і будівельні розчини на:
- цементні;
- силікатні;
- гіпсові;
- Шлаколужні;
- асфальтобетон;
- пластобетон (полімербетон) та ін.

По виду заповнювачів бетони можуть бути:

- Бетони щільні - бетони, у яких простір між зернами великого і дрібного або тільки дрібний заповнювач заповнене затверділим в'яжучим і порами залученого газу або повітря, в т. Ч. Утворюються за рахунок застосування добавок, що регулюють пористість в обсязі не більше 7%.

- Бетони пористі - Застосовуються легкі бетони як конструкційні або теплоізоляційні матеріали, володіючи невеликою масою і вартістю щодо важких бетонів. Окремо виділяють високоміцні легкі бетони поліфункціонального призначення, питома міцність яких перевищує 25 МПа.

- Спеціальні бетони - Спеціальні види важких бетонів містять наповнювачі, які надають йому особливі якості. З їх допомогою виконують дорожнє, гідротехнічне і виробниче будівництво, пов'язане зі створенням особливих будівель і поверхонь. Вони володіють підвищеними характеристиками, пов'язаними з жароміцних, нейтральної хімічною реакцією, мають антирадіаційний захист. Від такого виду бетону потрібна стійкість до кліматичних умов в тій природній зоні, де вони будуть використовуватися, і особлива довговічність при тривалій експлуатації. В якості спеціальних наповнювачів застосовують такі гірські породи, як гравій, граніт і вапняк. Самим міцним і довговічним є граніт, і його використовують для досягнення найкращих показників з усіх можливих.

За умовами дозрівання бетони і розчини тверднуть:
- в природних умовах;
- в умовах тепловлажной обробки при атмосферному тиску;
- в умовах тепловлажной обробки при тиску вище атмосферного (автоклавного тверднення).

За об'ємній масі бетони і розчини поділяють на:
- особливо важкий (щільність понад 2500 кг / куб.м.): Баритовий, магнетитові, лімонітовий;
- важкий (щільність від 2200 до 2500 кг / куб.м.);
- полегшені (щільність від 1800 до 2200 кг /куб.м.);
- легкий (щільність від 500 до 1800 кг / куб.м.): Керамзитобетон, пінобетон, газобетон, арболіт, вермікулітовий, перлітовий;
- особливо легкий (щільність менше 500 кг / куб.м.).

За типом в'яжучого речовини і заповнювачів розрізняють бетони і розчини:
- худі (з низьким вмістом в'яжучого речовини і підвищеним вмістом крупного заповнювача); Худий бетон - розчин, особливістю якого є знижений вміст цементу і збільшена кількість щебеню. Дана продукція коштує дешевше високомарочних сумішей, але при цьому може застосовуватися в багатьох сферах. Наприклад, її використовують в якості подушки під фундамент з плит, для створення стяжки, в ролі вирівнюючого шару. Худі розчини мають високу плинністю, тому їх простіше укладати, в тому числі катком. В силу цього матеріал активно використовують в дорожньому будівництві.
- повні (з підвищеним вмістом в'яжучого речовини і зниженим вмістом крупного заповнювача);
- товарні (з співвідношенням заповнювачів і в'яжучого речовини за стандартною рецептурою). Бетонна суміш, яка виробляється на заводі для подальшого продажу і доставки споживачеві називається товарним бетоном (інша назва - бетонна суміш, готова до вживання). Товарний бетон має ряд переваг перед бетонами з перемінним складом, виготовленими в кустарних умовах.

Купити бетон або будівельний розчин ціна і якість яких будуть відповідати один одному, Ви можете зв'язавшись з фахівцями компанії «Вендор-Строй». Вартість будівельного розчину і вартість бетону у Вас буде нижче ніж на заводі, так як продаж бетону і розчину це пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Продаж і доставка бетону і розчину здійснюється по Києву і області. Якщо Вам необхідно проконсультувати або замовити бетон або розчин будівельний або дізнатися яка ціна бетону або розчину, зв'яжіться з нашими фахівцями для уточнення.