Товарный бетон цена

Знижка на бетон від прайса Ковальської від 25%

Бетон - це будівельний матеріал пройшов випробування часом. Виробництво бетону це не складний процес, якщо дотримуватися певних пропорцій і послідовності при його виготовленні, в чому і полягає секрет якісного бетону. Основними інгредієнтами для виготовлення бетону є: цемент, щебінь пісок, вода, а також в невеликих кількостях добавки (пластифікатори, гідрофобізатори та ін.) Які дозволяють домогтися від матеріалу заданих характеристик. На сьогоднішній день бетон використовується практично на всіх етапах будівництва: фундамент, стіни, міжповерхові перекриття, дорожнє будівництво, зміцнення берегів, виробництво ЗБВ виробів і багато іншого. Навіть при приватному будівництві в більшості випадків, заливають фундамент з бетону.

Якщо Ви вирішили купити бетон, то слід розібратися з деякими особливостями цього матеріалу, а саме з маркуванням бетону які впливають на його характеристики:

Товарный бетон купить

- Марка бетону «М» - один з основних показників якості бетонної суміші, показник опору осьовому стиску контрольних зразків до моменту його руйнування, вимірюється в кг. / Кв.см. У будівництві застосовуються наступні марки бетону, в маркуванні виглядає це наступним чином: М100, М150, М200, М250, М350, М400, М450, М550, М600, М700, М800. Де значення «М» - це марка, цифра після - це показник міцність на стиск.

- Клас бетону «В» - цей показник встановлюється виходячи з міцності бетону на стиск, по ньому встановлюється клас бетону В. Або іншими словами це Кубікова міцність в МПа, прийнята з гарантованою забезпеченістю (довірчою ймовірністю) 0,95. Це значить, що встановлена ​​класом властивість забезпечується не менш ніж в 95 випадках з 100 і лише в п'яти випадках можна чекати його не виконаним. Клас бетону маркується латинською літерою «B» і цифрами після букви, що вказують витримується тиск до моменту руйнування в мегапаскалях (МПа). Наприклад, позначення бетону В25 означає, що стандартні кубики (150 × 150 × 150 мм), виготовлені з бетону певного класу, в 95% випадків витримують тиск 25 МПа. Бетони підрозділяються на основні класи: В7,5; В 12,5; В15; В20; В25; В30; В35 В40; В45; В50; В55; B60.

- Марка бетону по морозостійкості «F» - позначається латинською буквою «F» і цифрами після букви, які дають зрозуміти кількість циклів замерзання-відтавання, які здатний витримати бетон. Встановлено такі основні марки по морозостійкості: F50, F200.

- Марка бетону «W» по водонепроникності - позначається латинською буквою «W» і цифрами від 2 до 20, що позначають тиск води, при якому встановлені зразки не пропускають воду в умовах випробувань. Застосовуються в будівництві такі основні марки бетону по водонепроникності: W6, W8, W10.

Товарный бетон стоимость- Рухливість бетону «П» або англійська «Р» - іншими словами можна сказати удобноукладиваемость. Рухливість бетону «Р» також називають осаду конуса, так як по суті ці терміни говорять про одне й те ж властивості бетону. Осадка конуса - за своєю суттю це показник пластичності бетону. Для вимірювання пластичності бетону, використовують усічений конус, який занурюють в бетонну суміш. Залежно від того, на яку глибину опуститься конус, вимірюють осадку конуса (в сантиметрах). Чим більше просів конус в бетонну суміш, тим вище рухливість бетону і значення «П» або «Р». Бетон П1 - осадка конуса 1-4см., Бетон П2 - осідання конуса 5-9 см., Бетон П3 - осідання конуса 10-15 см., Бетон П4 - осідання конуса 16-20 см., Бетон П5 - осідання конуса 21- 25 см .. Кожен з цих видів бетону має своє призначення в будівельних процесах.

Товарний бетон ціна, харакіерістікі, спосіб доставки:

 

 

Товарный бетон продажа

Ціна бетону з доставкою, формується з: марки бетону, необхідної кількості бетону, місця доставки. Компанія «Вендор-Строй» підтримує сервіс при продажу і доставки бетону, у нас Ви можете вибрати точну дату і час доставки бетону, а також задати інтервал між машинами, для рівномірного використання бетону в будівельному процесі. Так само для подачі бетону на поверхи або заливки бетону на подушку фундаменту замовити бетон з насосом. Компанія «Вендор-Строй» пропонує Вам широкий асортимент бетонних сумішей тільки перевірених і сертифікованих заводів, різної пластичності, міцності, водонепроникності і класу для різних будівельних цілей. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідний вид бетону згідно ваших вимог, при цьому вартість бетону буде нижче ніж на заводі, так як за рахунок обираних обсягів ми володіємо додатковою знижкою на бетон. Зв'язавшись з нашими фахівцями, Ви можете замовити будь-яку марку і кількість бетону з доставкою, наша доставка бетону завжди своєчасна і оперативна. Телефонуйте, замовляйте, домовимося.