Товарный бетон цена

Знижка на бетон від прайса Ковальської від 25%

Бетон - це будівельний матеріал пройшов випробування часом. Виробництво бетону це не складний процес, якщо дотримуватися певних пропорцій і послідовності при його виготовленні, в чому і полягає секрет якісного бетону. Основними інгредієнтами для виготовлення бетону є: цемент, щебінь пісок, вода, а також в невеликих кількостях добавки (пластифікатори, гідрофобізатори та ін.) Які дозволяють домогтися від матеріалу заданих характеристик. На сьогоднішній день бетон використовується практично на всіх етапах будівництва: фундамент, стіни, міжповерхові перекриття, дорожнє будівництво, зміцнення берегів, виробництво ЗБВ виробів і багато іншого. Навіть при приватному будівництві в більшості випадків, заливають фундамент з бетону.

Якщо Ви вирішили купити бетон, то слід розібратися з деякими особливостями цього матеріалу, а саме з маркуванням бетону які впливають на його характеристики:

Товарный бетон купить

- Марка бетону «М» - один з основних показників якості бетонної суміші, показник опору осьовому стиску контрольних зразків до моменту його руйнування, вимірюється в кг. / Кв.см. У будівництві застосовуються наступні марки бетону, в маркуванні виглядає це наступним чином: М100, М150, М200, М250, М350, М400, М450, М550, М600, М700, М800. Де значення «М» - це марка, цифра після - це показник міцність на стиск.

- Клас бетону «В» - цей показник встановлюється виходячи з міцності бетону на стиск, по ньому встановлюється клас бетону В. Або іншими словами це Кубікова міцність в МПа, прийнята з гарантованою забезпеченістю (довірчою ймовірністю) 0,95. Це значить, що встановлена ​​класом властивість забезпечується не менш ніж в 95 випадках з 100 і лише в п'яти випадках можна чекати його не виконаним. Клас бетону маркується латинською літерою «B» і цифрами після букви, що вказують витримується тиск до моменту руйнування в мегапаскалях (МПа). Наприклад, позначення бетону В25 означає, що стандартні кубики (150 × 150 × 150 мм), виготовлені з бетону певного класу, в 95% випадків витримують тиск 25 МПа. Бетони підрозділяються на основні класи: В7,5; В 12,5; В15; В20; В25; В30; В35 В40; В45; В50; В55; B60.

- Марка бетону по морозостійкості «F» - позначається латинською буквою «F» і цифрами після букви, які дають зрозуміти кількість циклів замерзання-відтавання, які здатний витримати бетон. Встановлено такі основні марки по морозостійкості: F50, F200.

- Марка бетону «W» по водонепроникності - позначається латинською буквою «W» і цифрами від 2 до 20, що позначають тиск води, при якому встановлені зразки не пропускають воду в умовах випробувань. Застосовуються в будівництві такі основні марки бетону по водонепроникності: W6, W8, W10.

Товарный бетон стоимость- Рухливість бетону «П» або англійська «Р» - іншими словами можна сказати удобноукладиваемость. Рухливість бетону «Р» також називають осаду конуса, так як по суті ці терміни говорять про одне й те ж властивості бетону. Осадка конуса - за своєю суттю це показник пластичності бетону. Для вимірювання пластичності бетону, використовують усічений конус, який занурюють в бетонну суміш. Залежно від того, на яку глибину опуститься конус, вимірюють осадку конуса (в сантиметрах). Чим більше просів конус в бетонну суміш, тим вище рухливість бетону і значення «П» або «Р». Бетон П1 - осадка конуса 1-4см., Бетон П2 - осідання конуса 5-9 см., Бетон П3 - осідання конуса 10-15 см., Бетон П4 - осідання конуса 16-20 см., Бетон П5 - осідання конуса 21- 25 см .. Кожен з цих видів бетону має своє призначення в будівельних процесах.

Товарний бетон ціна, харакіерістікі, спосіб доставки: