Купить пустотелый кирпичЦегла пустотіла ціна: 3,10 - 3,30 грн. / шт.

Розмір цегли пустотілого: 250 х 120 х 65 мм

Пустотність цегли: більше 13%

Вага саману: 2,2 - 3 кг.шт.

Водопоглинання саману М100: 15%

Морозостійкість саману М100: F35

Норма завантаження: 10.000 шт.

Ціна цегли пустотілої вказана з доставкою в м.Київ, при нормі завантаження машини (машінонорми). Якісну пустотілу цеглу купити не складе труднощів якщо Ви маєте справу з професионалами своєї справи.

Цегла пустотіла або цегла ефективна або цегла щілинна (дірчаста) називається цегла з пустотностью від 13% і більше, отвори можуть бути різної форми і розміру (овальні, квадратні, прямокутні і ін.). Цегла дірчаста це теж одна з назва цегли пустотілої, але тут знову ж таки потрібно розуміти якщо наявність пустот на цеглі перевищує 13%, цегла трёхдирчата, наприклад як вінницька цегла (три отвори по 2см в діаметрі) не є порожнистою ці отвори називаються розвантажувальні (метод виробництва цегли). Пустотіла цегла має менше вагу і щільність ніж повнотіла цегла так само скорочується витрата матеріалу (глини), прискорюється сушка і процес випалу цегли, але незважаючи на все це, виготовлення цегли пустотілої найбільш трудомісткий процес, так як до нього пред'являються підвищені вимоги. Теплоізолюючі властивості цеглі дірчастої вище ніж у повнотілої, а міцність і морозостійкість цегли пустотілої аналогічна характеристикам звичайної керамічної цегли.

Рядова пустотіла цегла не призначена для кладки в місцях з підвищеною вологою (підвали, цоколі, фундаменти). Теплопровідність і звукоізоляція стіни з цегли пустотілої товщиною 80 сантиметрів відповідає 1,5 метровій стіні зі звичайної повнотілої цегли. Невелика вага одинарної пустотілої цегли (щодо повнотілої) дає змогу зменшити навантаження на фундамент тим самим витрати на його споруду, також цегла дірчаста користується популярність серед висотних забудовників знову ж його вага дозволяє зменшити навантаження на скелет (монолітний каркас) будівлі.

Кирпич пустотелый стоимость

Максимальна пустотність цегли становить 50% від його повного об'єму, але в середньому проводиться з порожнистістю 35%. Є так само різновид цегли пустотілої не з наскрізними отворами, а з конусними зумовленими специфікою кладки цеглі пустотної, для кладки цегли пустотної необхідно щоб розчин не був сильно рідким і не затікав в отвори (не заповнював порожнечі) тим самим не погіршував енергозбереження будівлі.

Вибір цегли того чи іншого виду безпосередньо залежить від особливостей конструкцій будівлі, несуча це стіна, чи хочете ви, щоб у приміщенні зберігалося тепло або цей показник для вас не має великого значення визначитися з остаточним варіантом вам допоможуть наші фахівці.

Також Ви можете купити Керамічі блоки Кератерм (Кузьмінци)

Прайс pdf

Ціни на Цегла пустотіла

Кирпич пустотелый М-100(Ивано-Франковск)4.9 грн.
Кирпич пустотелый М-100(Кропивницкий)4.95 грн.
Кирпич пустотелый М-100(Крыжополь)4.6 грн.
Кирпич пустотелый М-100/125/150 (Отбраковка Облицовочного)4.7 грн.