Обличчям кожного будинку є його фасад, але і крім краси хочеться щоб було надійно. Лицьова цегла є надійним і красивим обробним матеріалом. Компанія "Вендор-Строй" має партнерські відносини з виробниками облицювальної цегли України що дає можливість надати Вам шірокий асортимент продукції та лояльні ціни на неї. Тобто можливість купити облицювальну цеглу без переплат.

Лицьова цегла або: облицьовальна цегла, фасадна цегла, декоративна цегла, оздоблювальна цегла, цокольна цегла, цегла скеля Ви можете купити у нас з доставкою в Київ і ківського область. Основне призначення лицьової цегли це облицювання: зовнішніх стін, цоколів будівель, парканів, внутрішнього декору приміщень (камінів, стійок, і т.п.), прикраси будівель і тд.

При виборі облицювальної цегли ми повинні звернути увагу на її технічні характеристики облицювальної цегли: міцність цегли (марка), водопоглинання (чим нижче тим краще), морозостійкість (виражається в циклах), стійкість кольору на погодні умови, відсутність в цеглі вапняку (дутики). Назва цегли лицьової говорить сама за себе, її завдання прикрасити місце Вашого життя. Крім колірної гами цегли (жовтий, коричневий перловий, червоний і тд.) Облицювальна цегла є різної фактури (гладка, скеля, з посипанням та ін.) А для зведення декоративних елементів (підвіконня, колони, кути) існує лицьова цегла різних видів: пряма , закруглена, зі скошеними кутами, хвиляста і т.д. Для того щоб Ви не розгубилися у виборі, наші фахівці підкажуть Вам які виробники облицювальної (лицьової) цегли найбільше відповідають Вашим вимогам і допоможуть підібрати найкращий варіант. Так що купити лицьову цеглу в Києві не складе труднощів якщо Ви маєте справу з професионалами своєї справи. Так само зробимо доставку лицьової цегли обраного Вами на Ваш обєкт. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам підібрати лицьову цеглу ціна якого буде доступною, а якість хорошою.

Цінова політика компанії "Вендор-Строй" постійно підтримується акціями і гнучкою системою знижок, для продуктивної співпраці з нашими клієнтами. Компанія "Вендор-Строй" пропонує Вам купити облицювальну цеглу в Києві та області або інших містах України.Рекомендуемые товары

sira s fas
Ціна для продажу: 295,80 грн
Нет заданного изображения
Ціна для продажу: 71,00 грн
perlina53
Ціна для продажу: 274,38 грн