Сторінка 1 із 2
Показано 1. 24 із 30

Облицювальна Цегла СБК (Ромни)

Сторінка 1 із 2

СБК кирпич Завод «Слобожанська Будівельна Кераміка» (завод СБК) - це українська компанія з іноземними інвестиціями, однин з найбільших виробників стінових керамічних матеріалів. На ринку будівельної кераміки України компанія працює з 1997 року і займає лідируючі позиції своєї галузі.

Лицьова цегла, фасонні вироби, великоформатні керамічні блоки - це продукція яку виробляють цегельні заводи належать компанії СБК. Конструкції зведені з матеріалів СБК, володіють довговічністю і екологічністю, а за допомогою дизайнерської винахідливості радують око своїм сучасним та оригінальним зовнішнім виглядом.Лицьова цегла СБК використовуючи при будівництві будинку, вимагає менше витрат, ніж будівлі побудовані з дешевої цегли, адже ціна експлуатації «дешевого будинку» може виявитися досить високою.

кирпич СБК Киев

У 2010 році цегельний завод СБК Ромни був підданий повної модернізації. Інновації, модернізація і застосування передових технологій, як у виробництві, так і в менеджменті, є секретом успіху компанії СБК. Завдяки якому, компанія СБК домоглася високої якості продукції та лідируючого положення на ринку. Не всі виробники облицювальної цегли в Україні можуть похвалитися таким широким асортиментом продукції, що відповідає критерію «ціна-якість».

Купити лицьову цеглу СБК в Києві і по регіонах України, ви можете звернувшись до фахівців компанії «Вендор-Строй», ми допоможемо Вам розібратися з питанням номенклатури, кількості та доставки. Ціна цегли СБК Вас приємно порадує.

Базові кольори цегли СБК:

1 2 3 4
Червоний Жовтий Коричневий

Вишневий


Фасонні вироби СБК Ромни (моделі фасонних виробів):

1 2 3 4
ВФ – 2 ВФ – 3 ВФ – 4 ВФ – 5
       
5 6 7 8
ВФ – 8 ВФ – 9 ВФ – 10 ВФ – 36
       
9 10 12 13
ВФГ – 3 ВФГ – 5 ВФГ – 10 ВФГ - 23

Також Ви можете купити Дошка Обрізна

Прайс pdf

Ціни на Облицювальна Цегла СБК (Ромни)

Кирпич лицевой СБК Белый-Кремовый9.3 грн.
Кирпич лицевой СБК Белый-Молочный9.3 грн.
Кирпич лицевой СБК Желтый-Абрикосовый6.7 грн.
Кирпич лицевой СБК Желтый-Соломенный7.61 грн.
Кирпич лицевой СБК Коричневый-Какао8.33 грн.
Кирпич лицевой СБК Коричневый-Кофейный8.33 грн.
Кирпич лицевой СБК Красный-Вишневый8.33 грн.
Кирпич лицевой СБК Красный-Класический6.59 грн.
Кирпич лицевой СБК Красный-Морковный5.87 грн.