Сторінка 1 із 3
Показано 1. 24 із 49

Клінкерна Цегла Евротон

Сторінка 1 із 3

клинкерный кирпич Евротон Киев

Клінкерна цегла ТМ «Євротон» не потребує додаткової реклами, так як за роки роботи на ринку, цегла клінкерна Євротон зарекомендував себе серед будівельників і приватних забудовників як продукт з європейською якістю.

- Довговічність. Облицювавши свій будинок клінкерною цеглою Євротон Ви зрозумієте що вигідно інвестували свої гроші, так як не буде потрібно додаткових витрат і експлуатаційного обслуговування фасаду будинку.

Купить Евротон клинкерный кирпич

- Оптимальний мікроклімат. Завдяки своїм технічним властивостями клінкерна цегла Євротон захистить Вашу будівлю від палючого літнього сонця і не піддасться вигоряння, не пропустить холодний зимовий вітер оскільки володіє ізолюючими властивостями і не промокне від похмурих осінніх дощів бо має низьке водопоглинання і товсту лицьову стінку цегли.

- Екологічність і краса дизайну. Клінкерна цегла Євротон виготовляється без додавання барвників тим самим роблячи продукцію по справжньому екологічно чистою, а кольорову гаму з насиченими рівними відтінками. В незалежності від проекту в якому використовується цегла клінкерна Євротон він завжди додасть будівлі особливого шарму та престижу.
Компанія «Вендор-Буд» пропонує Вам купити клінкерну цеглу Євротон ціна якого порадує Вас своєю доступністю а цегла якістю. Купити цегла ЄВРОТОН, Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями.

Також Ви можете купити Цемент М-500

Прайс pdf

Ціни на Клінкерна Цегла Евротон

Кирпич клинкерный Евротон Бордо11.3 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Бордо рифленый короед11.2 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Бордо рифленый тростник11.2 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Бордо флеш12.7 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Корсика13.7 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Корсика рифленый короед13.6 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Корсика рифленый тростник13.7 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Милан14.2 грн.
Кирпич клинкерный Евротон Милан рифленый тростник14.2 грн.