Сторінка 1 із 5
Показано 1. 24 із 104

Клінкерна Цегла Керамейя

Сторінка 1 із 5

Кирпич Керамейя Купить«Керамейя» назва заводу виробника будівельної кераміки, говорить сама за себе, адже в перекладі з давньо Грецького Керамейя - Керамік, Керамейкос це один з районів Афін (квартал Керамік), був відомий в стародавні часи як великий центр виробництва аттичної кераміки. Тому назва заводу «Керамейя» говорить сама за себе, завод спеціалізується на виробництві ряду керамічних виробів таких як:

- Клінкерна керамічна цегла під продуктовим брендом «КлінКерам»;

- Клінкерна керамічна бруківка під брендом «БрукКЕРАМ»;

- Керамічні блоки під брендом «Теплокерам».

Таким чином продукція заводу «Керамейя» охоплює основні напрямки стротельние кераміки.

Історія заводу «Керамейя» починається з 2007 року, був влитий великий грошовий ресурс Амерікаской компанії на будівництво, закупівлю обладнання та організацію виробництва. На сьогоднішній день грубка в якій випікається клінкерна цегла «Керамейя» є найдовшою в СНД, що забезпечує потужність виробництва клінкерної цегли 30 млн.шт. на рік і забезпечує своєю продукцією не тільки Український ринок але й країни ближнього зарубіжжя. Вся продукція ТОВ «Керамейя» сертифікована в системі УкрСЕПРО, ISO 9001: 2009 та системі європейської сертифікації виробництва.

Цегла клінкерна «Керамейя» маркується ПР-1 має стандартний розмір 250х120х65 але виготовляється в двох різновидах:

Керамейя завод

- Порожнистість 36% або низькочастотний саме він вважається ідеальним з точки зору надійності лицьового клінкерної цегли, так як може використовуватися в місцях з важкими умовами експлуатації (низьке водопоглинання, не піддається вигоряння на сонці, висока морозостійкість, має товсту лицьову стінку цегли що сприятливо впливає на технічні властивості цегли), має широку кольорову гаму і фактуру клінкерної цегли (з торкером, без торкера, з посипанням і т.д.) а також має 100-річну гарантію.

- Порожнистість 48% або високопустотних є аналогом лицьовій цеглі, але перевершує його за технічними характеристиками (водопоглинання, морозостійкість та ін.). Ціна клінкерної цегли «Керамейя» 48% аналогічна облицювальної цегли. Як його ще називають клінкерна цегла Керамейя Економ, за всіма показниками в рази перевершує облицювальна керамічна цегла і може цілком вважатися його повною альтернативою.
Різноманітна колірна гамма клінкерної цегли Керамейя з широким модельним рядом цегли і безліччю фігурних елементів роблять його незамінним при втіленні найсміливіших дизайнерських рішень. Компанія "Вендор-Строй" пропонує Вам купити цеглу Керамейя за найкращою ціною. Вартість клінкерної цегли «Керамейя» залежить від багатьох факторів, не тільки тих що згадувалися вище, тому звертайтеся до наших фахівців щоб отримати повну інформацію і слушну пораду у Вашому виборі.

Також Ви можете купити Цемент М-500 Д0

Прайс pdf

Ціни на Клінкерна Цегла Керамейя

Клинкерный кирпич Керамейя Агат светлый 36%27.55 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Агат светлый 48%24 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Агат темный 36%28 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Агат темный 48%24 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Базальт 36%24 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Базальт 48%14 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Жемчуг 36%20.4 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Жемчуг 48%16.7 грн.
Клинкерный кирпич Керамейя Магма Гранит 36%12.16 грн.