AAC завод Новая КаховкаБільш 30000 м.кв.- це виробничі площі заводу «Заводу будівельних матеріалів №1» ААС, який знаходиться в місті Нова Каховка Херсонської області. Завод був побудований «з нуля» що дозволило врахувати чинники які пов'язані з логістикою готової продукції та енергозабезпечення підприємства.

Газобетонні блоки випускаються під торговою маркою ААС Нова Каховка є «високоточними» з похибкою з геометрії 1 мм. Потужності виробництва газобетону ААС становлять близько 450 тис.м.куб. на рік готової продукції. Продукція ААС відповідає всім світовим стандартам, завдяки технології виробництва автоклавного ніздрюватого бетону DUROX голландської фірми Aircrete.Купить газоблок AAC Новая Каховка

Відмінною особливістю Завод будівельних матеріалів №1 (Нова Каховка) є максимальна геометрична точність продукції з автоклавного ніздрюватого бетону і рівна поверхня вироби із закритими порами. Цей вид поверхні має назву «Extra Smooth» що в перекладі означає «Супер Гладка». Так само на підприємстві впроваджена передова система управління ТРМ (Total Productive Maintenance), яка дозволяє досягати високих показників економії сировини і робочої сили, що в кінцевому підсумку позитивно впливає на вартість газобетону ААС (Нова Каховка). Газоблок ААС відповідає європейським вимогам за якістю.

Ціна газоблока ААС (Новая Каховка) вказана з доставкою в Київ.

Також Ви можете купити Шлакоблок 90х190х390 (перегородочний)