Газоблок Аэрок Березань

Ціна для продажу: 2764,00 грн
Ціна для продажу: 2764,00 грн
Ціна для продажу: 96,00 грн
Ціна для продажу: 2534,00 грн
Ціна для продажу: 2534,00 грн
Ціна для продажу: 2534,00 грн
Ціна для продажу: 2534,00 грн
Ціна для продажу: 2534,00 грн
Ціна для продажу: 2534,00 грн

Аэрок завод

ТОВ «Аерок» це завод по виготовленню виробів з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння, на сьогоднішній будучи одним знайбільших постачальників газобетонних блоків, під торговою маркою Аерок в усіх регіонах України. Компанія «Аерок» ТОВ була заснована в 2006 році і розпочато будівництво першого її заводу з виробництва газобетонних блоків автоклавного твердіння в Березань Київської області. Якість продукції Аерок відповідає найвищим вимогам не тільки Українських але й Європейських стандартів. Компанія «Аерок» входить до складу Груп ЛСР від назви «Ленстройреконструкція».

На заводі «Аерок» Березань для виробництва автоклавного газобетону була встановлена високотехнологічна Німецька лінія, проектна потужність обладнання 400 тис.м.куб. газобетонних виробів на рік. Якість продукції заводу «Аерок» Березань контролюється власною сертифікованою лабораторією, випускаючи із заводу тільки перевірену продукцію. Кожна партія виробів ТМ «Аерок» супроводжується паспортом якості.

Завдяки своєму територіальним розташуванням газобетон Аерок називаю газоблок Березань або Березанський газоблок. Газоблок Аерок з доставкою в Київ можливо зробити не тільки звичайним довгоміром але й маніпулятором або короткими машинами. Так як завод знаходиться не далеко від Києва можлива оперативна відвантаження що дуже зручно в будівельний сезон. Вартість газоблоку Аерок Березань Ви можете уточнити зв'язавшись з нашим фахівцем.

Компанія "Вендор-Строй" пропонує Вам газобетон Аерок вартість якого відповідає якості. Ціна газоблоку Аерок Березань і У-Блоку вказана без доставки, ціна доставки газобетону Аерок в Київ або область прораховується окремо виходячи з кількості, місця доставки і вимог до транспорту.

Газобетон Аерок Березань ціна   -   1225 грн./м.куб.

Найчастіше різні будівельники рекомендують при будівництві будинку вибирати газоблоки з більшою щільністю Д-500, Д-600 і більш аргументуючи це більшою несучою здатністю і міцністю. Але в цьому твердженні є певна помилка, адже міцність газоблоку на пряму не залежить від його щільності. Міцність газобетону Аерок досягається завдяки спеціальним сировинним компонентам і автоклавної обробці. Як приклад цього газоблок Аерок Екотерм Супер Плюс щільність Д-300, він має клас міцності на стиск В 2,0 (можливі будови до 2-х поверхів). У деяких інших виробників газобетону, така міцність досягається при щільності газоблоку Д400 - Д500 (400-500 кг / куб.). Тобто несуча здатність газоблоку AEROC ЕсоТеrm Super РІus щільністю D-300 з класом міцності В2,0, більше ніж несуча здатність іншого газобетону щільністю D-500 і класом міцності В1,5.

Газоблоки марки D-300 легше ніж D-400 і D-500, але тепліше по теплопровідності.

У зв'язку з тим що багато споживачів орієнтовані на якісне житло з високими стандартами енергоефективності та теплоізоляції якого важко добитися навіть при зведенні несучих стін з газоблоку Д-300 не кажучи про більш холодному газобетоні Д400 або Д500, компанія Аерок випускає теплоізоляційні блоки AEROC Energy D200.

Теплоізоляційні блоки Аерок Енерджі Д200 - це плити з пористого бетону щільністю Д200 і класом міцності В1,0 (на стиск). Теплоізоляційні плити Аерок Енерджі Д200 застосовуються суто в якості плит зовнішнього утеплювача зовнішніх несучих стін не тільки з газоблоку, а й з інших кладок стінових матеріалів. Теплопровідність плит Аерок Енерджі Д200 близька теплопровідності пінопласту або мінеральної вати. Міцність плит Аерок Енерджі більш 1МПа дозволять з легкістю транспортувати їх на великі відстані, а не тольколько доставка Аерок Енерджі до Києва. При монтажі блоків Аерок Енерджі Д200 можна не бояться за їх цілісність, завдяки міцності плит.

Газоблоки Аерок Еко Терм мають прямокутну форму з точною геометрією (± 1 мм) і систему «паз-гребінь» (тато-мама), яка служить як направляючі при кладці газоблоків і виконують функцію «теплового замку» по вертикальному шву. Газобетон Аерок Еко Тер має осередки для захвату, що полегшують процес кладки і перенесення блоків на будівництві. Стіни з газоблоків AEROC EcoTerm товщиною від 375 мм забезпечують теплоеффектівность яку можна порівняти з цегляною стіною кладкою 380 мм і утепленій 100 мм пінопластом або мінватним плитою.

Газоблоки Аерок Еко Терм можна використовувати для зведення зовнішніх стін будівель при будівництві до 5-и поверхів і для внутрішніх несучих перегородок, а також для заповнення скелета будівлі (з самонесущемі стінами) без обмеження. Стіни побудовані з газоблоку Аерок Еко Терм 375, забезпечують всі теплоізоляційні характеристики і нормативні вимоги по тепловому захисту будівлі у всіх кліматичних зонах України без додаткового утеплення.

Кладка стін з високоточного газобетону Аерок Еко Терм здійснюється за допомогою клею для газоблоку, що забезпечує товщину шва при кладці 2 ± 1 мм яка виключає тепловтрати в стінах через «містки холоду» (промерзлі шви в кладці).

Газобетон Аерок класик як решта продукції Аерок має точну геометричну форму з відхиленням ± 1 мм, тим самим по праву його можна назвати високоточний газоблок Аерок. Газоблок Аерок Класик випискаяется як гладкий так і «замкової» (паз-гребінь) виконує ефект «теплового замку» по вертикальному шву кладки.

Газоблок AEROC Classic як правило призначений для зведення несучих стін будівель до 5-и поверхів, а так само для закладки самонесучих стін і перегородок монолітно-каркасних будинків без обмежень.

У-Блок Аеро - це стіновий блок з гладкими поверхнями в формі лотка, звідси і ще одна його назва лотковою блок Аерок. U-блоки AEROC мають форму фігурних виробів і робляться з того ж бетонного складу що і газоблок Аерок, параметри по шині відповідають газоблоків, після автоклавної обробці.

При склеюванні газоблоку і У-блоку утворюється елемент з жолобом всередині. Всередину жолоби вставляється металевий пов'язаний каркас з арматури і заливається бетоном. Таким чином виходить всередині газоблоку залізобетонна балка яка несе на собі конструкційні навантаження, виконуючи роль армуючого поясу (армопояс).

Також Ви можете купити Керамические блоки СБК Керамкомфорт (Озёра)

Прайс pdf

Ціни на Газоблок Аэрок Березань

Газоблок Aeroc Energy D150, Березань2764 грн.
Газоблок Aeroc Energy Plus D300+150+500, Березань2764 грн.
Газоблок Aeroc U-блок, Березань96 грн.
Газоблок Aeroc Гладкий D300, Березань2534 грн.
Газоблок Aeroc Гладкий D400, Березань2534 грн.
Газоблок Aeroc Гладкий D500, Березань2534 грн.
Газоблок Aeroc Паз-гребень D300, Березань2534 грн.
Газоблок Aeroc Паз-гребень D400, Березань2534 грн.
Газоблок Aeroc Паз-гребень D500, Березань2534 грн.