Купянский завод газоблокаКуп'янський силікатний завод був заснований в 1905 році. Основний напрямок діяльності це виробництво силікатної цегли і автоклавного ніздрюватого бетону (газобетону). На сьогоднішній день виробництво Куп'янського газобетону становить ококло 250 тис. М.куб. продукції на рік.

У зв'язку з украй низьким коефіцієнтом теплопровідності газоблок Куп'янки є ідеальним енергозберігаючим матеріалом, а також застосовується в якості несучих конструкцій при малоповерховому житловому будівництві до 3-х етажи. Газобетон Куп'янськ має марку Д600 що говорить про його несучі здібності.

Геометрія газоблоку Куп'янського силікатного заводу не є високоточної, похибка в розмірах з геометрії складає більше 2 мм, тому на клей виробляти кладку блоку не доцільно. Газоблок Куп'янськ рекомендується ложить в кладку стіни на цементно-піщаний розчин це дасть можливість за допомогою розчинного шва вирівняти нерівності.

Доставка газоблоку Куп'янського можлива як «навалом» (під ручну вивантаження) так і «пакетування» (пачки під кранові вивантаження). Куп'янський газобетон ціна якого є самою дешева серед ніздрюватих бетонів автоклавного твердіння, аргументується тільки тим що доведеться «погратися» в кладці, зате найдешевший газоблок.Купить Купянский газоблок

Можемо організувати вантажників для розвантаження Куп'янського газоблоку. Ціна газоблоку Куп'янського вказана з доставкою в Київ, якщо Ви хочете купити Куп'янський газоблок з доставкою за Київ то вартість можете обговорити з нашими фахівцями.

Ціна Куп'янского газоблока вказа з доставкою в Київ, при повному завантаженню машини (машинонорма).

Також Ви можете купити Піноблок Різаний