Газоблок Аэрок Обухов

Ціна для продажу: 96,00 грн
Ціна для продажу: 2510,00 грн
Ціна для продажу: 2510,00 грн
Ціна для продажу: 2510,00 грн
Ціна для продажу: 2510,00 грн

Газобетон Аэрок ОбуховУ 2008 група ЛСР (Ленстройреконструкція) ввела до свого складу завод розташований в м.Обухів Київської області. Завод Аерок Обухів став другим заводом компанії Аерок, тим самим захопивши лівий і правий берег України, що дуже зручно для доставки продукції. На заводі в м.Обухів Аерок коштує дві лінії з виробництва газобетону, які в загальній складності випускають близько 350 тис. М.куб. газобетону на рік.

На заводі Аерок Обухів є власна сертифікована лабораторія, що дає можливість постійно контролювати якість продукції, що випускається.

Найчастіше покупці коли шукають газоблок Аерок Обухів, запитують Обухівський пеноблок або Обухівський пінобетон, але тут не слід плутати піноблок і газоблок адже це два різних види кладочного матеріалу. Територіальна близькість заводу до Києва дозволять робити оперативну доставку на столичніПродажа газобетона Аэрок Обухов будівельні майданчики. Доставка газоблоку Аерок Обухів можлива маніпулятором довгоміром або одинаком (без причепа тільки кузов). Газоблок Аерок Обухів ціна якого відповідає якості, Ви можете замовити зв'язавшись з нашими фахівцями. Часто запитують Обухівський пінобетон купити, хоча насправді мають на увазі Обухівський газобетон Аерок, будьте терепелівей і допоможи нашим фахівцям розібратися в Вашої потреби. Купити газоблок Аерок за найкращою ціною і без переплат Вам допоможуть співробітники нашої компанії.

Ціна газоблоку Аерок Обухів і У-Блоку вказана без доставки, ціна доставки газобетону прораховується окремо виходячи з кількості, місця доставки і вимог до транспорту. Газоблок (газобетон) Аерок продаж за ціною нижче заводської.

Газобетон Аерок Обухів ціна - 1250 грн./м.куб.

Газобетон Аэрок Обухів характеристики:

Газоблок Аерок Еко Терм виготовляють у формі прямокутного паралелепіпеда з високоточною геометрією (± 1 мм) і системою «замків» на торцевій поверхні і без замків (гладкий). Газобетонний блок Аерок Еко Терм виготовляють з осередками для захоплення полегшують процес їх використання в кладці або перенесення блоків на будівельному майданчику. Теплоефектівность яку забезпечує стіна з газоблоку Аерок Еко Терм 375 (товщина стіни) порівнянна з цегляною стіною 38 см. Товщиною і утепленій 10 см пінополістиролом. Газбетон Аеро Еко Терм 375 не вимагає додаткового утеплення їх теплоізоляційні характеристики майже на 20% перевищують нормативні вимоги України по тепло захисту, тобто підходять для всіх кліматичних зон України.

Газобетон Аерок Еко Терм рекомендується для його кладки використовувати клей Аерок або інші клейові склади, товщину шва необхідно робити 1-2 мм але не більше 3 мм тоді можливо буде уникнути втрати тепла в стіні через «містки холоду» (промерзання швів кладки).

Газоблок Аерок Класик має точну прямокутну форму і є високоточним газоблоків так як максимальне відхилення по геометрії розмірів становить ± 1 мм. Виготовляється газобетонний блок Аерок Класик з замками (паз-гребінь) і без замків (гладкий). Газобетоні Аерок Класик з система «паз-гребінь» виконує роль «теплового замку» в вертикальному шві кладки.

Щільність газоблоку Аерок Класик дозволяє використовувати його для побудови несучих стін будівель до 5-и поверхів, а перегородки і закладка самонесучих стін монолітно-каркасних будинків можлива без обмежень. Ширина газоблоків Аерок Класик від 75-400 мм підходить для різних кліматичних зон України, при правильному підборі товщини стіни не вимагає додаткового утеплення.

Газоблоки Аерок Елемент і Аерок Елемент Плюс мають прямокутну високоточну форму з розбіжність по геометрії ± 1 мм. Газоблок Аерок Елемент і Аерок Елемент Плюс виготовляють тільки з гладкою торцевою поверхнею вироби.

Газобетон Аерок Елемент і Аерок Елемент Плюс мають однакові технічні характеристики по міцності В2,5 і морозостійкість F100 єдина відмінність Аерок Елемент має щільність Д500, а Аерок Елемент Плюс щільність Д400. Газобетонні блоки AEROC Element D500 AEROC Element Plus D400 призначаються для будівництва перегородкових стін (не несучих стін) всередині приміщень.

Газобетон Аерок Економ і Аерок Економ Плюс мають прямокутну високоточну форму з розбіжність по геометрії ± 2 мм. Газоблок Аерок Економ і Аерок Економ Плюс виготовляють з гладкою торцевою поверхнею без системи «паз-гребінь».

Перевагою газоблоку Аерок Економ Плюс є те що завдяки щільності Д400 теплоізоляційні характеристики стін вище на 10-15% ніж стін з газоблоку з щільністю Д500. Також за рахунок меншої ваги газоблоків AEROC Econom Plus D400 їх якомога більше завантажити на автотранспорт, тим самим знижуючи витрати на доставку.

У-блок Аерок - це фігурний елемент у формі лотка який за своїми розмірами ширини відповідає газоблоків в процесі склеювання між собою утворюють рівну стіну, з жолобом всередині верхнього ряду. Всередину жолоби вкладається металевий каркас з арматури і заливається бетоном, утворюючи пояс по всьому периметру (армуючий пояс). Геометрія У-блоків Аерок високоточна, тому при склеюванні з газоблоків Аерок вони утворюють суцільну стіну, що не потребує додаткової внутрішньої обробки по її вирівнювання. Для виробництва U-блоки AEROC використовується газобетонний блок Аерок марки Д500 з автоклавної обробкою, в якому випиляний жолоб.

Також Ви можете купити Ракушняк Стіновий (Будівельний)

Прайс pdf

Ціни на Газоблок Аэрок Обухов

Газоблок Aeroc U-блок, Обухов96 грн.
Газоблок Aeroc Гладкий D400, Обухов2510 грн.
Газоблок Aeroc Гладкий D500, Обухов2510 грн.
Газоблок Aeroc Паз-гребень D400, Обухов2510 грн.
Газоблок Aeroc Паз-гребень D500, Обухов2510 грн.