Газоблок Аэрок Обухов

Ціна для продажу: 88,00 грн
Ціна для продажу: 1628,00 грн
Ціна для продажу: 1628,00 грн
Ціна для продажу: 1628,00 грн
Ціна для продажу: 1628,00 грн

Газобетон Аэрок ОбуховУ 2008 група ЛСР (Ленстройреконструкція) ввела до свого складу завод розташований в м.Обухів Київської області. Завод Аерок Обухів став другим заводом компанії Аерок, тим самим захопивши лівий і правий берег України, що дуже зручно для доставки продукції. На заводі в м.Обухів Аерок коштує дві лінії з виробництва газобетону, які в загальній складності випускають близько 350 тис. М.куб. газобетону на рік.

На заводі Аерок Обухів є власна сертифікована лабораторія, що дає можливість постійно контролювати якість продукції, що випускається.

Найчастіше покупці коли шукають газоблок Аерок Обухів, запитують Обухівський пеноблок або Обухівський пінобетон, але тут не слід плутати піноблок і газоблок адже це два різних види кладочного матеріалу. Територіальна близькість заводу до Києва дозволять робити оперативну доставку на столичніПродажа газобетона Аэрок Обухов будівельні майданчики. Доставка газоблоку Аерок Обухів можлива маніпулятором довгоміром або одинаком (без причепа тільки кузов). Газоблок Аерок Обухів ціна якого відповідає якості, Ви можете замовити зв'язавшись з нашими фахівцями. Часто запитують Обухівський пінобетон купити, хоча насправді мають на увазі Обухівський газобетон Аерок, будьте терепелівей і допоможи нашим фахівцям розібратися в Вашої потреби. Купити газоблок Аерок за найкращою ціною і без переплат Вам допоможуть співробітники нашої компанії.

Ціна газоблоку Аерок Обухів і У-Блоку вказана без доставки, ціна доставки газобетону прораховується окремо виходячи з кількості, місця доставки і вимог до транспорту. Газоблок (газобетон) Аерок продаж за ціною нижче заводської.

Газобетон Аерок Обухів ціна - 1250 грн./м.куб.

Газобетон Аэрок Обухів характеристики:

 

 

Також Ви можете купити Ракушняк Стіновий (Будівельний)Рекомендуемые товары

kapri
Ціна для продажу: 338,64 грн
olivka6
Ціна для продажу: 244,80 грн
92387706951962_small2[1]24
Ціна для продажу: 2807,28 грн