Газоблок Стоунлайт Бровари

Ціна для продажу: 1550,00 грн
Ціна для продажу: 80,00 грн
Ціна для продажу: 1550,00 грн
Ціна для продажу: 1550,00 грн

Газобетон Стоунлайт ціна - 1180 грн./м.куб.

Стоунлайт заводКомпанія «Орієнтир-БУДЕЛЕМЕНТ» на високоякісній автоматизованої лінії фірми «хеттен» (Німеччина), виробляє газобетонні блоки ТМ «Стоунлайт». Виробляється газобетон Стоунлайт за фірмовою технологією, відповідаючи світовим стандартам якості. Газоблоки Стоунлайт випускаються різних розмірів і конфігурацій а також за індивідуальними замовленнями. Потужність виробництва заводу в добу близько 1300 м.куб., А максимальна річна потужність більше 450 тис. М.куб. продукції на рік. Штат співробітників заводу Стоунлайт більше 100 чоловік. Завод «Оріентір-БУДЕЛЕМЕНТ» знаходиться в м.Бровари Київської області, тим самим наближеність до Києву дає можливість охопити будівельний ринок Києва та області.
Газоблоки Стоунлайт виготовляються з чіткою високоточної геометрією з відхиленнями не більше ± 1 мм. Завод Стоунлайт Бровари випускає широкий асортимент продукції: газоблок стіновий (гладкий і замкової) і перегородковий, лоткові блоки, перемички газобетонні а так само газобетонная крихта Стоунлайт. Вся продукція заводу Стоунлайт має сертифікати і супроводжується паспортами якості.
Броварський завод газобетонних виробів Стоунлайт на своєму підприємстві має власну сертифіковану лабораторію, що дозволяє постійно стежити за якістю продукції ТМ Стоунлайт. Газобетонні вироби Стоунлайт володіють високими показниками:

Теплоизоляция газоблока Стоунлайт- Теплоізоляційні властивості і паропроникність. СТОУНЛАЙТ ™ володіє дифузійними властивостями і за рахунок поглинання і віддачі вологи підтримує постійний мікроклімат всередині приміщення;

Пожаробезопасность газоблока Стоунлайт- Вогнестійкість. СТОУНЛАЙТ ™ газобетон є негорючим матеріалом і може бути застосовні для всіх класів протипожежної безпеки.

Морозостойкость газоблока Стоунлайт- Морозостійкість. Газоблок СТОУНЛАЙТ, вироблений у м Бровари володіє значною морозостійкістю. У залежності від щільності газобетонних блоків, він може витримувати 15 - 100 циклів заморожування і відтавання.

Плотность газоблока Стоунлайт- Густина. Низька щільність газобетону СТОУНЛАЙТ тм в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, є однією з основних переваг газобетону. При висиханні має низьку усадкою, ніж гарантує довговічність стін і перегородок, а так само цілісність штукатурного і оздоблювального шару.

Экологичность газоблока Стоунлайт- Екологічність. Блоки з ніздрюватого бетону СТОУНЛАЙТ тм відповідають показникам екологічності і володіють сертифікатом відповідності екологічним нормам.

Лёгкая обработка газоблока Стоунлайт- Легка оброблюваність. Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ тм легко піддаються механічній обробці: гвоздятся, свердляться, пиляються, фрезеруються і т.д. За допомогою належних інструментів їм можна задати необхідної конфігурації або зробити штробу (для кабелю, труб тощо).

Звукоизоляция газоблока Стоунлайт- Звукоізоляція газобетону СТОУНЛАЙТ тм. Дослідження показали що будинки з газобетону при товщині стінки 24 см, володіють звукоізоляційною здатністю стін задовольняє всім вимогам СНиП, і не вимагає додаткової звукоізоляції.

Прочность газоблока Стоунлайт- Міцність газобетону. Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ тм мають хороші показники по міцності на стиск Д400 і Д500.купить Стоунлайт газоблок

Купити газоблок (газобетон) Стоунлайт Бровари або іншого виробника і в чому між ними різниця, а так само інші питання важливі при будівництві будинку Ви можете задати нашим фахівцям, чим зможемо тим допоможемо. Газобетон Стоунлайт має вартість нижча ніж інші виробники газобетону, а так само інші показники впливають на вибір.

Ціна газоблоку Стоунлайт і У-Блоку вказана без доставки, ціна доставки газобетону прораховується окремо виходячи з кількості, місця доставки і вимог до транспорту. Вартість газоблоків Стоунлайт з доставкою маніпулятором або з іншими побажаннями Ви можете обговорити з нашими фахівцями. Продаж газобетону (газоблоку) Стоунлайт за ціною нижче заводської.

Газобетон Стоунлайт характеристики:

 

 

Також Ви можете купити Ракушняк Лицьовий (Облицювальний)Рекомендуемые товары