Газоблок Стоунлайт Бровари

Ціна для продажу: 1655,00 грн
Ціна для продажу: 80,00 грн
Ціна для продажу: 1655,00 грн
Ціна для продажу: 1655,00 грн

Газобетон Стоунлайт ціна - 1180 грн./м.куб.

Стоунлайт заводКомпанія «Орієнтир-БУДЕЛЕМЕНТ» на високоякісній автоматизованої лінії фірми «хеттен» (Німеччина), виробляє газобетонні блоки ТМ «Стоунлайт». Виробляється газобетон Стоунлайт за фірмовою технологією, відповідаючи світовим стандартам якості. Газоблоки Стоунлайт випускаються різних розмірів і конфігурацій а також за індивідуальними замовленнями. Потужність виробництва заводу в добу близько 1300 м.куб., А максимальна річна потужність більше 450 тис. М.куб. продукції на рік. Штат співробітників заводу Стоунлайт більше 100 чоловік. Завод «Оріентір-БУДЕЛЕМЕНТ» знаходиться в м.Бровари Київської області, тим самим наближеність до Києву дає можливість охопити будівельний ринок Києва та області.
Газоблоки Стоунлайт виготовляються з чіткою високоточної геометрією з відхиленнями не більше ± 1 мм. Завод Стоунлайт Бровари випускає широкий асортимент продукції: газоблок стіновий (гладкий і замкової) і перегородковий, лоткові блоки, перемички газобетонні а так само газобетонная крихта Стоунлайт. Вся продукція заводу Стоунлайт має сертифікати і супроводжується паспортами якості.
Броварський завод газобетонних виробів Стоунлайт на своєму підприємстві має власну сертифіковану лабораторію, що дозволяє постійно стежити за якістю продукції ТМ Стоунлайт. Газобетонні вироби Стоунлайт володіють високими показниками:

Теплоизоляция газоблока Стоунлайт- Теплоізоляційні властивості і паропроникність. СТОУНЛАЙТ ™ володіє дифузійними властивостями і за рахунок поглинання і віддачі вологи підтримує постійний мікроклімат всередині приміщення;

Пожаробезопасность газоблока Стоунлайт- Вогнестійкість. СТОУНЛАЙТ ™ газобетон є негорючим матеріалом і може бути застосовні для всіх класів протипожежної безпеки.

Морозостойкость газоблока Стоунлайт- Морозостійкість. Газоблок СТОУНЛАЙТ, вироблений у м Бровари володіє значною морозостійкістю. У залежності від щільності газобетонних блоків, він може витримувати 15 - 100 циклів заморожування і відтавання.

Плотность газоблока Стоунлайт- Густина. Низька щільність газобетону СТОУНЛАЙТ тм в порівнянні з іншими будівельними матеріалами, є однією з основних переваг газобетону. При висиханні має низьку усадкою, ніж гарантує довговічність стін і перегородок, а так само цілісність штукатурного і оздоблювального шару.

Экологичность газоблока Стоунлайт- Екологічність. Блоки з ніздрюватого бетону СТОУНЛАЙТ тм відповідають показникам екологічності і володіють сертифікатом відповідності екологічним нормам.

Лёгкая обработка газоблока Стоунлайт- Легка оброблюваність. Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ тм легко піддаються механічній обробці: гвоздятся, свердляться, пиляються, фрезеруються і т.д. За допомогою належних інструментів їм можна задати необхідної конфігурації або зробити штробу (для кабелю, труб тощо).

Звукоизоляция газоблока Стоунлайт- Звукоізоляція газобетону СТОУНЛАЙТ тм. Дослідження показали що будинки з газобетону при товщині стінки 24 см, володіють звукоізоляційною здатністю стін задовольняє всім вимогам СНиП, і не вимагає додаткової звукоізоляції.

Прочность газоблока Стоунлайт- Міцність газобетону. Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТ тм мають хороші показники по міцності на стиск Д400 і Д500.купить Стоунлайт газоблок

Купити газоблок (газобетон) Стоунлайт Бровари або іншого виробника і в чому між ними різниця, а так само інші питання важливі при будівництві будинку Ви можете задати нашим фахівцям, чим зможемо тим допоможемо. Газобетон Стоунлайт має вартість нижча ніж інші виробники газобетону, а так само інші показники впливають на вибір.

Ціна газоблоку Стоунлайт і У-Блоку вказана без доставки, ціна доставки газобетону прораховується окремо виходячи з кількості, місця доставки і вимог до транспорту. Вартість газоблоків Стоунлайт з доставкою маніпулятором або з іншими побажаннями Ви можете обговорити з нашими фахівцями. Продаж газобетону (газоблоку) Стоунлайт за ціною нижче заводської.

Газобетон Стоунлайт характеристики:

Система «паз-гребінь» (або замки) газобетонних блоків Стоунлайт служить в якості бар'єру від проморожування по стику кладки або як називається, щоб уникнути «містків холоду». Так само газоблок Стоунтайт паз-гребінь має спеціальні осередками по торцях блоку, вони служать в якості захоплень для рук, що зручно при перенесенні блоків.

Ціна газобетону Стоунлайт «паз-гребінь» вказана зі складу заводу Стоунлайт м.Бровари (Б-р Незалежності 28а).

Різноманітність розмірів досягається струнної порізкою газобетонних блоків Стоунлайт. Газоблок Стоунлайт «гладкий» це блок з точною геометрією, який можна монтувати (в кладці) в ширину і в товщину. Кладка газоблоку Стоунлайт гладкий здійснюється на клей, товщиною шару 2 мм ± 1 мм.

Ціна газобетону Стоунлайт «гладкий» вказана зі складу заводу Стоунлайт м.Бровари (Бульвар Незалежності 28а).

Газобетонні перегородкові блоки Стоунлайт застосовуються для зведення несучих стін будівель. Газоблок Стоунлайт «перегородковий» використовується для міжквартирних і міжкімнатних перегородок, длагодаря своєї хорошої звукоізоляції. Газобетон перегородковий Стоунлайт швидкий в монтажі, а точна геометрія блоку дозволяє виробляти кладку на клей.

Ціна газобетону Стоунлайт «перегородковий» вказана зі складу заводу Стоунлайт м.Бровари (Бульвар Незалежності 28а).

У-блоки СТОУНЛАЙТ так само називається лоткові блок. Використовується лоткові блок Стоунлайт в якості незнімної опалубки з помощю якої виготовляється теплоизолирующая армована перемичка або ребро жорсткості по всьому периметру будівлі. У-Блок Стоунлайт має форму лотка, в який вкладається арматура і заливається бетонним розчином. Що б виготовити перемичку з лоткові блоків Стоунлайт, слід дотримуватися правил проектування ЗБВ конструкцій: діаметр поздовжніх стрижнів 8-14 мм, клас бетону В15-В20. Виготовленої перемичкою з У-образних блоків можна перекрити прольоти до 2,5 м., А в деяких випадках і більше якщо правильно розрахувати тип арматури каркаса і бетону з огляду на конструктивні можливості перемички.

Ціна У-Блока (лоткового блоку) Стоунлайт вказана зі складу заводу Стоунлайт м.Бровари (Бульвар Незалежності 28а).

Також Ви можете купити Ракушняк Лицьовий (Облицювальний)

Прайс pdf

Ціни на Газоблок Стоунлайт Бровари

Газоблок Стоунлайт Гладкий D400/D5001655 грн.
Газоблок Стоунлайт Лотковой80 грн.
Газоблок Стоунлайт Паз-гребень D400/D5001655 грн.
Газоблок Стоунлайт Перегородочный D400/D5001655 грн.