ХСМ завод ХеттенКорпорація «Харківські будматеріали» або ХСМ створена в 2002 році. До її складу входять підприємства, розташовані в Харкові і Харківській області, які виробляють всі основні види будівельних матеріалів із застосуванням сучасних технологій.

Газоблоки «HOETTEN» має високоточну геометрію блоків (± 1,0 мм) і гладку поверхню. Призначається газобетон «HOETTEN» для зведення несучих стін до 3-х поверхів, та також заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості, а також для зведення міжкімнатних і міжквартирних перегородок. Високоточна геометрія газобетонних блоків «хеттен» дозволяє проводити кладку стін на клей з товщиною клейового шва 2-3 мм, що в свою чергу виключає теплові втрати будівлі. Газоблок ХСМ володіє хорошими показниками: пожежобезпеки, звукоізоляції, екологічності. Якість продукції газобетон ХСМ, підтверджена паспортами і сертифікатом якості.

Газоблок Хеттен ХСМ легко піддається обробці: пиляється, свердлиться, стружеться, в нього легко забити цвях. Але при своїй податливості до обробки газобетон Хеттен (ХСМ) досить щільний матеріал, про це говорить марка газобетону ХМС Д400 і Д500.Купить газоблок Хеттен

Доставка газоблоку HETTEN (ХСМ) можлива як «навалом» (під ручну вивантаження) так і пакетованим. Вартість газоблоку Хеттен (ХСМ) вказана з розрахунку норми завантаження машини.

Ціна газоблока Хеттен (ХСМ) вказа с доставкою в Київ, при повному завантаженні машини (машинонорма).

Також Ви можете купити Шлакоблок 90х190х390 (перегородочний)