Газоблок ЮДК Дніпропетровський

ЮДК завод UDK gazobetonКомпанія ТОВ «ЮДК» на сьогоднішній день є провідним виробником виробів з автоклавного газобетону в східній Україні. Заснована компанія ТОВ «UDK» у 2007 році в місті Дніпропетровську і оснащена сучасним технологічним обладнанням компанії «Masa AG». Перша партія газобетонних блоків ЮДК з'явилася в 2009 році, знадобився рік роботи щоб завантажити потужності виробництва повністю. Після модернізації та встановлення додаткового обладнання вдалося вийти на обсяг близько 440 тис. м.куб. продукції на рік. Завод «UDK» випускає газобетонні блоки з марками щільності D400 і D500, тобто газоблок UDK є теплоізоляційним і конструкційним.

Газоблоки UDK GAZBETON наділені фізико-механічними властивостями які дозволяють використовувати їх у різних видах огороджувальних конструкцій. Газоблок ЮДК високоточний газобетон, тому кладку блоків рекомендується проводити на клей для газоблоку UDK TBM ©. Газобетон ЮДК (Дніпропетровськ) випускається як «гладкий» так і «паз-гребінь». Газоблок ЮДК володіє теплозахисними характеристиками, тому будинки побудовані з газобетонних блоків ЮДК значно знижують кількість споживаної енергії. При правильному підборі товщини стіни відповідно до кліматичної зони Газоблок ЮДК (Дніпропетровськ) не потребує використання додаткових ізоляційних матеріалів, що відображається в економії на будівництві. Власна сертифікована лабораторія заводу ЮДК (Дніпропетровськ) дозволяє забезпечити внутрішньозаводський контроль якості на всіх етапах виробництва, тим самим дотримуючись українських стандартів якості та європейських нормативів для виробів з автоклавного ніздрюватого бетону.Купить газоблок ЮДК

Замовити доставку в Київ газобетонних виробів ЮДК (Дніпропетровськ) і дізнатися вартість, Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями.

Продукція UDK:

Газоблок ЮДК ціна   -   1290 грн./м.куб.

Ціна газоблоку ЮДК і У-Блоку указу з доставкою в Київ, при повному завантаженні машини (машінонорма)

 

 

Також Ви можете купити Шлакоблок 190х190х390 (стіновий стандартний)