Піноблок - це будівельний блок, одержуваний з пінобетону. Пінобетон - це пористий бетон, що мають пористу структуру по всьому об'єму, утворену в твердому розчині за рахунок замкнутих бульбашок, склад пінобетону: цемент, пісок, вода і піноутворювач. Відмінність піноблоку від газоблоку в тому що піноблок набирає фортеця в стіні (в кладці), процес твердіння відбувається протягом 40-50 років, а газаблок виходить вже сформованим з автоклава. Переваги: піноблок гідроустойчівий, пенобло простотою в обробці, піноблок дешевий матеріал. Є два основних види виробництва піноблоку:

Піноблок (пінобетон) різаний - маса заливається у форми готових розмірів 200х300х600 і 100х200х600.

Піноблок (пінобетон) формований (формовий) - маса заливається у великі форми кілька м.куб. і ріжеться спеціальними струнними пилками.

Так як цей матеріал не вимагає великих виробництв то породила багато кустарних виробництв піноблоку «чагарників» тут потрібно вміти розбиратися. Сумлінні виробники піноблоку, роблять піноблок з фіброю (поліпропіленове волокно) яку додають в пінобетонну суміш армуя її (армований піноблок). Купити піноблок ціна якого занадто маленька повинен викликати питання, а не захоплення, тому що занадто низька ціна пінобетону - це перша ознака того що заощадили на якості. Так як ми знаємо матеріал з яким працюємо то зуміємо доставити Вам піноблок (пінобетон) ціна Київ (і не тільки) якого Вас порадує. Купити піноблок хорошої якості і за ціною виробника, Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями.