Продажа пеноблока резанногоЗастосовуючи в будівництві будинку пеноблок необхідно відзначити що він буває: різаний і формований (формовий). Обидва види піноблоку гарні, тому що мають хороші показники морозостійкості і теплозахисні якості в порівнянні з цеглою. Стіни з піноблоку можуть пропускати повітря тобто дихають і створюють в приміщеннях здоровий мікроклімат. Пінобетон не піддається гниттю, загорянню й вважається екологічно чистим.

 Різані піноблоки виготовляють методом порізки застиглої пенобетонной маси. Готову суміш пінобетону заливають у велику форму, після чого вона відстоюється до повного її застигання і після ріжуть спеціальним станком на необхідні розміри. Основні розміри піноблоку різаного 200х300х600 (стіновий) і 100х300х600 (перегородковий). Піноблок різаний має більше достоїнств оскільки володіє кращою геометрією, не має відколів і на них легше наносити штукатурку. Марка піноблоку різаного буває Д400, Д600 і Д800 також можливо і під замовлення виготовити інші марки пінобетону.купить пеноблок резанный

Купити піноблок різаний Ви можете звернувшись до наших фахівців, вартість піноблоку різаного це не основний показник у виборі цього матеріалу. При покупці піноблоку різаного необхідно мати справу з виробниками піноблоку перевіреними і зарекомендували себе. Тому різаний пінобетон купити не проблема якщо маєш справу з професионалами своєї справи.

Ціна піноблоку вказана без доставки. Ціна доставки піноблоку нарізаного залежить від: кількості і місця доставки. Можлива доставка піноблоку різаного маніпулятором.

Також Ви можете купити Суми газоблок