Пеноблок формовой продажаПіноблок це матеріал який об'єднує в собі переваги стінових кладок матеріалів: оптимальна вартість, незначна вага і висока міцність. З кожним роком стає все більше споживачів такого унікального будівельного матеріалу як піноблок. Виходячи з методу виробництва, існує два види піноблоку: фірмовий (формований) і різаний. Обидва види піноблоку володіють хорошими якостями і показниками необхідними в будівництві.
Виготовлення піноблоків фірмових відносно просте і не потребує великих затрат. Суміш з цементу, піску, води і спеціальних пенообразующих речовин, яка утворює масу пінобетон, заливають у Металичиских форми на 10-12 годин до повного її застигання, після чого дістають готові піноблоки. Завдяки своїй технології виробництва він і називається піноблок формовий або піноблок формований. Перевагою пінобетонного блоку фірмового є його відмінна Пеноблок формовой производствогеометрія. Формовий піноблок мае основні марки Д600 і Д800 або під замовлення виготовляються марки піноблоку вище або нижче залежно від вимог. Виготовляється піноблок формовий двох основних розмірів: 200х300х600 (стіновий) і 100х300х600 (перегородковий). Піноблок формовий армований це значить що до складу пінобетону додається спеціальна фібра (волоски), завдяки чому появлется додаткова фортеця блоку.

Фірмовий піноблок купити Київ або область Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями, вартість фірмового піноблоку це другорядний показник при виборі цього стінового матеріалу. Купівля піноблоку фірмового це процес в якому потрібно мати справу з перевіреним і зарекомендували себе як добросовісний виробник піноблоку.

Ціна піноблоку фірмового:

Пінобетон формовий D-600

Найменування

Розмір, мм

Кількість
на піддоні, шт.

Ціна, грн.


L


B


H

Формовий 300мм

600

300

200

-

від 950

Формовий 100мм

600

300

100

-

від 980

Ціна піноблоку формованого вказана без доставки. Ціна доставки піноблоку фірмового залежить від: кількості і місця доставки. Доставка піноблоку фірмового можлива як навалом так і пакетованого, маніпулятором або звичайною машиною. Якісний піноблок купити не складе труднощів якщо Ви маєте справу з професионалами своєї справи.

Пеноблок формовой купитьПеноблок Киев купить

Також Ви можете купити Цеглу СБК (Ромни)Рекомендуемые товары

9161784371568072
Ціна для продажу: 2666,88 грн
бетон34
Ціна для продажу: 1401,96 грн
Нет заданного изображения
Ціна для продажу: 518,00 грн