Ракушняк (ракушняк) - цей унікальний матеріал який сформувався тисячоліттями, із спресованих раковин молюсків, мінералів, вапняку і піску з унікальною і неповторною текстурою. Кримський ракушняк екологічно чистий і міцний матеріал, він має високу теплопровідність і шумоізоляцією. Кримський черепашник ще називають морським каменем, що містяться в ньому солі і йод, позитивно впливають на самопочуття мешканців. Завдяки цим якостям ракушняк будівельний матеріал якому не аналогів, як в будівництві так і в дизайнерських рішеннях. Сакський кар'єр виробляє різні види ракушняка як будівельний черепашник так і ракушняк лицювальна (лицьовий) або елітний камінь (ракшняк), сакський ракушняк вважається більш кращим ніж з інших районів. Так само є розподіл ракушняк марки: М-15, М-25, М-35. Розберемо подробней марки черепашнику:

Ракушняк М-15 -самая низька марка каменю, за рахунок вмісту в ній найбільшого кількість піску попросту «жовтяк». Годиться для споруди одноповерхових споруд.

Ракушняк М-25 - найбільш поширена і затребувана марка, має середню пористість середню вагу і світло-жовтий колір. Застосовується для будівель до трьох поверхів.

Ракушняк М-35 - або «ковпак», зведення фундаментів, підвалів, цокольних поверхів. Основна відмінність він Тяжолой і щільний ракушняк.

Ракушняк Кримський купити не становить для Вас праці, адже ми зробимо ракушняк (черепашник) з доставкою в Київ або область, при необхідності надамо бригаду вантажників для вивантаження. Камінь черепашник купити Ви можете і з інших районів України, для цього немає необхідності їхати в (Кримський) Сакський кар'єр ракушняка, просто передзвоніть до нас і ми про все домовимося. Так само купити ракушняк Київ Ви можете зі складу якщо це не велика партія. Якої марки ракушняк купити, так само підкажуть наші сціалісти. Ракушняк (черепашник) ціна це не основний факторо у виборі даного матеріалу, ракушняк ціна якого сильно низька як правило відбивається на його якості.