Ракушечник КрымскийРакушняк Кримський будівельний ціна:

Ракушняк М-15 (жовтяк) ціна - 18,50 грн.

Ракушняк М-25 ціна - 18,50 грн.

Ракушняк М-35 (ковпак) ціна - 18,50 грн.


На черепашник Кримський ціна указу з доставкою в Київ, на черепашник вартість може змінюватись в залежності від сезону, умов відвантаження, місця доставки та інших факторів, які Ви можете обговорити з нашими фахівцями.

Розміри ракушняка: 180х180х380 мм.

Ракушняк вагу і норми завантаження машини:

Ракушняк М-15, вага 11-13 кг. / Шт., Кількість на машині до 2400 шт.

Ракушняк М-25, вага 14-17 кг. / Шт., Кількість на машині до 2000 шт.

Ракушняк М-35, вага 18-24 кг. / Шт., Кількість на машині до 1500 шт.Купить ракушняк

Ракушняк - будівельний матеріал, випиляний з масиву породи у формі прямокутного паралелепіпеда. Ракушняк - будівельний камінь має пористу структуру і м'який матеріал (пиляється, свердлиться, гвоздится і т.п.), найчастіше рудо-жовтого або світло-коричневого кольору. Пориста мікроструктура ракушняка забезпечує йому низьку теплопровідність, високу паропроникність, хороші звукоізоляційні властивості. Ракушняк будівельний стіновий матеріал, досить міцний для зведення несучих стін будівель до трьох поверхів.

У будинку з черепашника тримається постійний мікроклімат так як камінь ракушняк вільно «дихає». Влітку в будинку з ракушняка прохолодно а взимку тепло. Вартість ракушняка є невисокою. Стіна з ракушняка порядку на 20% дешевше ніж з газоблоку і приблизно в два рази дешевше цегляної. Пористість матеріалу буває від 22-70% що забезпечує невисоку щільність і легкість. У будівництві використовується ракушняк марка якого коливається від М10 до М35, залежно від типу будівельних робіт.

Розміри черепашнику будівельного 18х18х38 см. Один блок ракушняк замінює близько 9 цегли в кладці. Щоб викласти 1 м.кв. стіни з черепашника потрібно 30 блоків (при товщині стіни 38см.) або 18 блоків якщо класти в полблока (товщина стіни 18 см.). При наявності вітро бар'єру для нашого клімату досить стіни будівлі в один блок, а ось стіну в полблока доведеться утеплювати.

Ракушняк будівельний матеріал не вимагає серйозних навичок в кладці, завдяки великим розмірам кладка з нього виконується досить швидко і просто. З черепашника можна укладати перекриття будь-якого виду: дерев'яні, металеві, залізобетонні, але з екологічних міркувань краще використовувати дерев'яні балки. За преіметру стіни з черепашника виконують залізобетонний пояс (армопояс) і на них укладають перекриття. Зазвичай для зведення стін використовують черепашник марки М25 і М35. Чим міцніше черепашник то помітніший його пори. Ракушняк Кримський природний будівельний матеріал, який забезпечує комфортне проживання в будинку. Компанія "Вендор-Буд" пропонує Вам ракушняк ціна якого буде відповідати якості і зручну оплату при замовленні.

Ракушняк Сакский купить

Також Ви можете купити Стоунлайт газоблок