Ракушечник лицевойРакушняк лицювальний ціна: 12 грн.

Ціна черепашнику лицьового вказана з доставкою в Київ.

Ракушняк облицювальний розмір: 150х150х350 мм.

Ракушняк лицьовій норма завантаження до 1500 шт. на піддонах.
Ракушняк кримський це природний камінь, вапняк який утворився з молюсків і черепашок злежалися тисячоліттями. Ракушняк є абсолютно екологічним матеріалом і широко використовується для декоративного облицювання котеджів, приміщень і сміливих дизайнерських рішень. Будинки побудовані з черепашника облицювального володіють неповторним зовнішнім виглядом і мають відмінні характеристики такі як шумопоглинання і нездатність проводити тепло. Тому в будовах з особового черепашнику в холодну пору року досить тепло, а в теплу пору року прохолодно і свіжо. Для обробці стін під розшивку необхідно купувати якісний ракушняк лицьової і виконувати кладку відповідно до наявних нормами та рекомендаціями.

Ракушняк облицювальний виходить завдяки своїй розпилюванні яка виробляється алмазними пилами, що дозволяє домогтися правильної геометрії вироби і рівних кутів. Колірна гамма черепашнику облицювального додасть вашому будинку неповторного вигляду, краще ніж у сусіда. Ваш будинок облицьований черепашником буде виглядати ексклюзивно так як природна структура черепашнику і буває дрібно пористої і крупно пористої, а колірна гамма різних природних відтінків.

Ракушняк облицювальний купити Ви можете звернувшись до наших фахівців. Вартість черепашника лицьового залежить від кількості та місця доставки.

Продажа облицовочного ракушняка

Купить лицевой ракушняк

Також Ви можете купити ЮДК газоблок