Керамблок СБК Озёра купить«СБК-Озера» завод з виробництва керамічних поризованих блоків Керамкомфорт і подвійна цегла 2 NF, з потужністю виробництва 120 млн.шт. в умовної цегли в рік. Завод «СБК-Озера» розташований в 30-и кілометрах від Києва, в с.Озёра Київської обл. з власним родовищем глини. Завод «СБК-Озера» був побудований в 2008 році, а в 2009 році вийшов на 100% виробничих потужностей. На заводі «СБК-Озера» задіяно новітнє обладнання з виробництва порізірованого цегли, і автоматизація виробництва дає можливість відстежувати якість продукції на всіх стадіях виробництва.

Нова технологічна лінія дозволяє виробляти великорозмірні керамічні блоки в еквіваленті до 15-и шт. умовної цегли. Керамлокі Керамкомфорт володіють чудовими теплофізичними характеристиками які забезпечують комфортний мікроклімат в приміщенні. Порізірованний керамічний блок як будівельний матеріал в країнах Європи застосовується більше 30-и років і більше 50% житлових будов зводиться з керамоблоков. Керамоблок Керамкомфорт можна віднести до надефективними матеріалами так як він є великоформатної керамікою і порізірованной керамікою. Керамблок СБК-Озера Керамкофорт поєднує в собі всі показники необхідні для будівництва:

- Теплопровідність керамблока Керамкомфорт. Теплова інертність блоку в поєднанні з можливостями кераміки акумулювати і віддавати тепло, забезпечує тепловий і повітряний баланс. Взимку витрати на нагрів приміщення мінімальні, а влітку стіни з керамоблока Керамкомфорт збережуть прохолоду.

- Міцність керамоблока Керамкомфорт. Перевагою керамічного блоку СБК Керамкомфорт є збалансоване поєднання низької теплопровідності і високої міцності: при λ = 0,18-0,22 Вт / мС ° міцність на стиск становить М 75 - М 125.

Керамблок Керамкомфорт купить

- Великоформатні блок Керамкомфорт. На сьогодні найбільший керамічний блок СБК-Озера Керамкомфорт замінює 13,5 цегл стандартного формату. Будівництво з керамблока СБК-Озера прискорює процес кладки в 2-3 рази.

- Економічність при будівництві з керамоблока Керамкомфорт. Великоформатні блоку і відсутність стикових швів дозволяють скоротити витрату розчину в 3-4 рази. Мала вага конструкції стіни з керамблока СБК-Озера Керамкомфорт зменшує навантаження на фундамент і не вимагає утеплення. У слідстві цих факторів отримуємо економію коштів.

- Екологічність керамоблока Керамкомфорт. Кераміка є екологічно чистим продуктом і має властивість «дихати», тоесть є природним кондиціонером і підтримує в приміщенні сприятливий для життя мікроклімат.

- Перевага керамблоков СБК-Озера ТМ «Керамкомфорт». Всі вищеперелічені показники якими володіють керамлокі СБК-Озера аналогічні імпортним виробникам, у тому числі і Паротерм (Porotherm) але вартість нижче на 30-40% і немає необхідності чекати доставку товару 2-3 тижні.

Продажа керамблоков Керамкомфорт

Крім великоформатного керамоблок "Керамкомфорт" випускає подвійний цегла або як ще його називають керамблок 2НФ. Подвійна цегла 2НФ купити Ви можете зв'язавшись з нашими фахівцями. Подвійна цегла має вартість більше ніж одинарна рядова цегла але його якість компенсує цю різницю ціни. 2НФ подвійна цегла ціна нижча якості.

Купити керамлокі СБК-Озера Керамкомфорт, вартість яких відповідає якості, Ви можете звернувшись до наших фахівців. Доставка керамблоков СБК-Озера Керамкомфорт можлива як звичайною машиною так і маніпулятором. СБК Керамкомфорт керамоблок, продаж за ціною нижче ніж на заводі.

Також Ви можете купити Газоблок Обухів Аэрок